AKTUALNOŚCI

Nowy radiowóz dla świdnickiej policji

Dzisiaj w świdnickiej komendzie odbyło się spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Świdniku i Komisariatu w Piaskach. W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście, w tym kapelan policji, który poświęcił nowy radiowóz.
Dzisiaj w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku odbyło się tradycyjne policyjne spotkanie opłatkowe. Oprócz będących gospodarzami policjantów i pracowników Policji w uroczystości udział wzięli zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji powiatowych. Przed rozpoczęciem spotkania duszpasterz świdnickich policjantów poświęcił dwa nowe radiowozy, które trafiły do służby dzięki współfinansowaniu ze strony lokalnych samorządów.
Zebranych powitał Komendant Powiatowy Policji w Świdniku insp. Grzegorz Hołub, który w kilku słowach nawiązał do istoty Świąt Bożego Narodzenia i przekazał obecnym świąteczne życzenia. Ze świątecznym przesłaniem zwrócili się też do uczestników spotkania przedstawiciele władz samorządowych i instytucji powiatowych. Okolicznościową modlitwę poprowadził duszpasterz świdnickiej Policji ksiądz Wojciech Iwanicki. Duchowny tuż przed rozpoczęciem spotkania dokonał aktu uroczystego poświęcenia nowego radiowozu, który trafił do świdnickiej komendy dzięki wsparciu finansowemu z Powiatu Świdnickiego i Gminy Piaski.
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button