AKTUALNOŚCI

Piąty sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego czas zacząć!

Większość rowerów jest już na stacjach. Punktualnie o północy z 20 na 21 marca system zostanie uruchomiony i będzie można korzystać z Lubelskiego Roweru Miejskiego. W tym roku do dyspozycji użytkowników w Lublinie i Świdniku będzie 96 stacji wypożyczeń i 951 rowerów.
To efekt rozbudowy systemu o 5 dodatkowych stacji wypożyczeń i 50 rowerów w ramach współpracy Nextbike Polska z PKN ORLEN. Nowe stacje rowerowe powstaną wkrótce na stacjach benzynowych PKN ORLEN przy al. Kraśnickiej 116A, ul. Głębokiej 32, ul. Męczenników Majdanka 74, ul. Mełgiewskiej 2E i al. Spółdzielczości Pracy 30.
– W piątym sezonie rozbudujemy Lubelski Rower Miejski o co najmniej 5 nowych stacji i 50 rowerów. Specjalnie wskazuję, że co najmniej, bo liczymy na pozyskanie nowych partnerów, z którymi wspólnie będziemy mogli uruchomić nowe stacje. Zyskają na tym mieszkańcy Lublina i sami partnerzy, dla których rower miejski będzie platformą wspierającą sprzedaż produktów i usług” – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego.
Zasady korzystania z Lubelskiego Roweru Miejskiego nie zmieniają się. Bezpłatne pozostaje pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia. Rower można wypożyczyć korzystając z konta Lubelskiego Roweru Miejskiego lub dowolnego innego systemu Nextbike. Co ważne, jednorazowa rejestracja w systemie Lubelskiego Roweru Miejskiego umożliwia korzystanie ze wszystkich systemów Nextbike w Polsce i na świecie – m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, czy Berlinie.
Nextbike Polska

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama