ŻYCIE I STYL

Pani Małgorzata – wygrana metamorfoza z Naturhouse na nową siebie

Pani Małgorzata – wygrana metamorfoza na nową siebie „Wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia” pod okiem specjalisty – dietetyka.


naturhouse logoDrodzy Państwo przedstawiamy Wam Panią Małgorzatę Madyjewską, laureatkę konkursu na metamorfozę z Centrum Dietetycznym Naturhouse Świdnik!
Nagrodą była dwumiesięczna kuracja odchudzająca i kompletna metamorfoza wizerunku z pomocą naszych partnerów.Małgorzata Madyjewska, laureatka konkursu na metamorfozę z Centrum Dietetycznym Naturhouse Świdnik
Pani Małgorzata borykała się z nadprogramowymi kilogramami już od dziecka. Kolejne przybywały w trakcie ciąży i po niej zostając już na dłużej. Pani Małgosia już nie pierwszy raz próbowała swoich sił w konkursach, które miały pomóc w jej przemianie. Jednak do tej pory wszędzie gdzie się zgłosiła niestety nie udawało jej się zakwalifikować. I tak trafiła do naszej matamorfozy Naturhouse Świdnik, którą z pomocą szczęśliwego losu wygrała 🙂
Na co dzień Pani Małgorzata jest pracownikiem administracji a po pracy jest matką i żoną, a co za tym idzie zajmuje się wychowaniem dzieci, typowymi obowiązkami domowymi.
Małgorzata Madyjewska, laureatka konkursu na metamorfozę z Centrum Dietetycznym Naturhouse ŚwidnikJak sama wskazuje momentem przełomowym do podjęcia decyzji o odchudzaniu i zmianie wizerunku były jej 31 urodziny. Przeglądając świdnicki portal lsw24.pl natknęła się na ogłoszenie o metamorfozie. Nie potrzebowała chwili aby się zastanawiać nad wzięciem udziału, od razu wysłała swoje zgłoszenie i cierpliwie czekała na ogłoszenie wyników. – Jakaż była radość kiedy dowiedziałam się, że to właśnie ja wygrałam – wspomina.
Według Pani Małgorzaty do tej pory głównym powodem tycia był nieodpowiedni styl życia, nieregularne posiłki w ciągu dnia i nieprzemyślany jadłospis.
Małgorzata Madyjewska, laureatka konkursu na metamorfozę z Centrum Dietetycznym Naturhouse Świdnik oraz dietetyk Sylwia Jarmoluk– Pani Małgosia ma bardzo dużo chęci oraz samozaparcia by nie tylko pozbyć się nadprogramowych kilogramów lecz również na zawsze zmienić swój sposób żywienia. Nie boi się ograniczenia czy eliminacji potraw i produktów, które były jej ulubionymi, choć niekoniecznie zdrowymi. Wcześniej Pani Małgorzata nie była aktywna fizycznie, aczkolwiek stawia sobie za cel iż zrobi co w jej mocy by znaleźć czas na ćwiczenia podczas kuracji, chociażby spacery. Należy pamiętać, że również one są aktywnością fizyczną pobudzającą metabolizm – mówi dietetyk Sylwia Jarmoluk.
Wsparcie dla Pani Małgorzaty stanowi jej rodzina, mąż oraz synowie którzy deklarują wsparcie na 100%.
Zapraszamy do obserwowania profilu NaturhouseSwidnik gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej o postępach kuracji oraz wspierać Panią Małgorzatę.

„Diety cud, diety bezglutenowe, diety MŻ (mniej żreć :P). Próbowałam już wszystkiego! W teorii wszystko brzmiało pięknie, WYDAWAŁO SIĘ działać. Niestety nic nie sprawdzało się w praktyce”. Ile z Was identyfikuje się z tymi słowami?
Jeśli i Ty myślisz podobnie, koniecznie sprawdź skuteczność naszych diet, zgłoś się do nas i schudnij skutecznie raz na zawsze zapominając o nadprogramowych kilogramach.
Wakacyjna sylwetka jest na wyciągnięcie ręki!

Zarezerwuj sobie termin!

Świdnik, ul. Niepodległości 19/55
Telefon: 883 156 315
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Czwartek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 11:00 – 19:00
Środa: 10:00 – 18:00
Piątek: 7:30 – 15:30

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close