AKTUALNOŚCISPORT

Młodzicy Victorii uratowali remis


Młodzicy starsi Victorii stoczyli zacięty pojedynek ze swoimi rówieśnikami w Bychawie. Tamtejszy Granit, choć niżej notowany w ligowej tabeli, podopiecznym trenera Kacpra Świetlickiego zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. W samej końcówce ekipa z Rybczewic, po celnym strzale już w doliczonym czasie gry, zremisowała 1:1 (0:0).
Bramka: Mateusz Pawelec (60’+1′).
Victoria: Szymon Jurek, Julia Bartnik, Maciej Młynarczyk, Bartosz Suplewski, Mateusz Pawelec, Dawid Zieliński, Grzegorz Skubik, Jakub Skowronek, Ryszard Podolak oraz Łukasz Jurek, Kacper Olech, Jan Jaworski.
Trzy punkty były dla nas w tym meczu bardzo ważne. Udało się wywalczyć na tym trudnym terenie tylko jeden, ale po tym jak w tym meczu zagrał Granit, jest to nasz wielki sukces. Życzę przeciwnikom powodzenia w kolejnych meczach. Z nami zagrali bardzo fajnie i mogą zajść w tej lidze jeszcze bardzo wysoko. Po raz kolejny moja drużyna pokazała, że ma to coś. Pokazała, że potrafi grać przeciwko ciężkim przeciwnikom. Udowodnili to w końcówce meczu, gdzie dosłownie w ostatniej chwili zdobyli gola dającego cenny remis – przyznał po spotkaniu trener młodzików starszych Victorii, Kacper Świetlicki.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button