AKTUALNOŚCI

Krwiodawcy zapraszają na bal. Zabawę połączą z akcją charytatywną

To ludzie o gorących sercach i ogromnej empatii. Od lat niosą pomoc nie tylko oddając krew, ale także zbierając fundusze dla potrzebujących dzieci. W przeciągu 46 lat krwiodawcy oddali kilkadziesiąt tysięcy litrów krwi. Dzięki temu przeprowadzono setki tysięcy zabiegów operacyjnych, ratujących życie.

23 listopada odbędzie się coroczna uroczystość, podczas której podsumują działalność klubu HDK-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Spotkanie połączone z zabawą taneczną odbędzie się w „Lachówce”, przy WSK PZL-Świdnik.

Wzorem ubiegłych lat, wydarzenie będzie połączone z akcją charytatywną.

– Jak co roku, będziemy pomagać potrzebującym dzieciom – mówi Andrzej Słotwiński, prezes świdnickiego klubu – Zachęcamy do przyniesienia ze sobą słodyczy dla dzieci. Będzie też loteria fantowa, z której pieniądze przekażemy na bieżące potrzeby trzech Domów Dziecka: w Rybczewicach, w Woli Gałęzowskiej i w Lublinie.

Organizatorzy zapraszają krwiodawców wraz z osobami towarzyszącymi oraz, w miarę wolnych miejsc, inne osoby, które chcą mile spędzić czas przy dobrej muzyce i pomóc dzieciom z Domów Dziecka.

Zapisy trwają do 8 listopada. Za udział w balu krwiodawcy zapłacą 50 złotych, osoby towarzyszące i pozostali chętni 100 złotych.

Więcej informacji i zapisy: Andrzej Słotwiński – tel. 81 722 53 35, Andrzej Kuchta – tel. 81 722 68 48.

Reklama

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button