AKTUALNOŚCI

Dwóch mężczyzn z gminy Piaski odpowie za posiadanie narkotyków

26-letni mieszkaniec gminy Piaski odpowie przed sadem za uprawę konopi. W miniony piątek policjanci znaleźli u niego w domu zasadzone w kilku w doniczkach 12 roślin, które po wstępnym zbadaniu okazały się zielem nielegalnych konopi.

Kryminalni ze Świdnika w miniony piątek wybrali się na teren gminy Piaski, gdzie według wcześniej uzyskanych przez nich informacji 26-letni mężczyzna miał uprawiać w domu ziele konopi innych niż włókniste. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się trafne, gdyż w jednym z pomieszczeń znaleźli w doniczkach 12 sztuk roślin konopi. Nielegalny towar został zabezpieczony, a właścicielowi uprawy może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Odpowiedzialność karną za posiadanie środków odurzających poniesie również inny mieszkaniec gminy Piaski. Tego samego dnia funkcjonariusze znaleźli w domu 34-latka prawie półtora grama suszu roślinnego, którym po wstępnym badaniu również okazała się marihuana. Już za samo posiadanie narkotyków może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button