AKTUALNOŚCI

Trawniki: Coraz jaśniej w całej gminie

Zaplanowane na ten rok działania związane z wymianą oświetlenia w gminie Trawniki już prawie zakończone. W ramach umowy podpisanej na jesieni tego roku, do końca 2020 ma być wykonanych 8 odcinków oświetleniowych. Wszystkie latarnie zostaną wykonane w technologii LED. Umowa opiewa na kwotę 183.147,00 zł i została podpisana z Firmą TNL Sp. z o.o. z Lublina wyłonioną w drodze przetargu. Dzięki tej inwestycji w gminie pojawi się ponad 30 nowych latarni.

Nowe punkty świetne pojawiły się w już w: Kasztanówce oraz koło Nicols w Trawnikach, w Pełczynie, w Siostrzytowie oraz w Struży Kolonii- o czym poinformował mieszkańców wójt Gminy Trawniki Damian Daniel Baj:

„Zrealizowane zostały również odcinki w Trawnikach koło kościoła, w Trawnikach Kolonii koło oczyszczalni oraz w Biskupicach – w tych miejscach musimy jednak cierpliwie czekać bo przyłączenie musi dokonać PGE ponieważ są to nowe obwody.”– mówi wójt i dodaje, że w 2021 roku zrealizowane zostaną kolejne odcinki, ale nie tylko. Zostanie wtedy przeprowadzona także największa w historii gminy inwestycja oświetleniowa poprzez wymianę wszystkich starych opraw na ledowe (o tym przedsięwzięciu można więcej przeczytać tutaj)

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button