AKTUALNOŚCI

Pijany 53-latek ze Świdnika spowodował kolizję i uciekł

Trzy promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który na drodze ekspresowej spowodował kolizję, po czym nie zatrzymując się odjechał z miejsca. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia blisko kilometr dalej. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

W sobotę po godzinie 8.00 na drodze ekspresowej S-17 doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci w tył jadącego prawidłowo volkswagena uderzył ford. Siła uderzenia wyrzuciła volkswagena na barierki energochłonne, a następnie odwróciła go tyłem do kierunku jazdy.

Kierujący fordem po zdarzeniu nie zatrzymał się i zaczął oddalać się w kierunku Lublina. Został zatrzymany przez świadków blisko kilometr dalej. Okazało się, że za kierownicą znajduje się 53-latek ze Świdnika.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna jest nietrzeźwy i ma trzy promile w organizmie. Ponadto, 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button