AKTUALNOŚCI

Kierowca BMW „kręcił bączki”. Chciał zaimponować dziewczynie

Uszkodzeniem wiaty na wózki sklepowe zakończyła się jazda 23-letniego kierowcy bmw, który chciał się popisać przed partnerką „kręceniem bączków” pod łęczyńskim sklepem. Teraz za swoje popisy poniesie surowe konsekwencje.

Do tej sytuacji doszło w miniony weekend. około godz. 18.30. policjanci zauważyli, że na parkingu zamkniętego w tym czasie hipermarketu w Łęcznej kierowca BMW „kręcił bączki” i w pewnym momencie uderzył w wiatę na wózki sklepowe powodując jej uszkodzenie. Ponadto poza 23-letnim kierowcą w samochodzie znajdowała się jego partnerka.

Jak się okazało, młody kierowca był już kilkukrotnie karany za łamanie przepisów w ruchu drogowym. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 23-latka i dowód rejestracyjny samochodu.

Wczoraj nieodpowiedzialny kierowca usłyszał zarzuty stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy i poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 1000 złotych oraz czeka go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy. Jak sam oświadczył, już zakupił rower, aby dojeżdżać do pracy.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button