AKTUALNOŚCI

Awantura zakończona trzema zarzutami!

Świdniccy policjanci interweniowali na jednej z ulic miasta, gdzie zgłoszono kłótnię pomiędzy kobietą a mężczyzną. Na widok nadjeżdżającego radiowozu mężczyzna uciekł do zaparkowanego seata i zaczął uciekać…

Do tego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Dyżurny jednostki odebrał zgłoszenie, że na jednej z ulic Świdnika ma miejsce głośna kłótnia pomiędzy parą. Na miejsce został skierowany patrol policji. Gdy mundurowi dojeżdżali na miejsce interwencji mężczyzna biorący udział w zajściu spłoszył się, wsiadł do zaparkowanego pojazdu marki Seat i zaczął uciekać ulicami miasta.

Nie chciał się zatrzymać pomimo wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Gdy policjanci zatrzymali mężczyznę, okazało się, że za kierownicą pojazdu znajduje się 22-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci odnaleźli przy nim narkotyki. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

22-latek usłyszał trzy zarzuty: posiadania środków odurzających, kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Prokuratura zastosowała w stosunku do niego dozór jako środek zapobiegawczy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button