AKTUALNOŚCI

Świdnik: Pilnie poszukują stałego domu!

Obecnie w świdnickiej Przychodni weterynaryjnej Vet Centrum przebywa aż 5 kociaków, dla które jak najszybciej chciałyby znaleźć kochające i ciepłe domy! Wszystkie koty miały wykonane test fiv/felv – negatywne. A poniżej zamieszczamy opis i zdjęcia całej tej fantastycznej piątki.

PERSICA– to około 3 letnia kotka, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Większość dnia spędza śpiąc. Lubi być głaskana i rozpieszczana przysmakami. Kotka jest bardzo spokojna, nie stwarza problemów. Polecana szczególnie dla osoby starszej.

PUCIO – dorosły kocurek, który niestety przeszedł już wiele w swoim kocim życiu. Gdy trafił do przychodni, jego stan był na tyle ciężki, że musiał przejść zabieg amputacji ogona oraz łapki, ale bardzo szybko odnalazł się w nowej dla siebie rzeczywistości i świetnie sobie radzi. Odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Jedyne czego potrzebuje to ciepły i spokojny domek.

BIGOS– około roczny kocurek, do przychodni trafił po wypadku komunikacyjnym, w którym stracił 2 palce przedniej kończyny. Odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Bardzo ciekawski, nie drapie, nie gryzie. Idealny do przytulania.

CYGUŚ – znaleziony zimą, zmarznięty i wygłodzony chował się przed deszczem pod samochodem, był zrezygnowany, leżał bez ruchu i chęci do życia. Jednak już po kilku dniach w przychodni, gdy doświadczył miłości i troski, zaczął jeść jak szalony, odzyskał chęci do życia i bardzo szybko zaczął przybierać na wadze i wracać do zdrowia. Jest czasem nieco wycofany, prawdopodobnie jest po większej ilości przejść, niż było po nim widać, czasem jeszcze w pierwszym odruchu cofa się przed ręką, ale już za chwilę przypomina sobie, że przecież nic mu już nie grozi. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami, jest czyściutki, pięknie korzysta z kuwety.

WHISKY – urocza srebrzysta kicia, ma około roku. Została odrobaczona i zaszczepiona, będzie również wysterylizowana. Whisky jest energiczna, uwielbia zabawy myszką, ale również uwielbia leżenie na kolankach i pieszczoty

Bardzo prosimy o udostępniania informacji o kotach i zachęcamy do adopcji, zwierzaki są naprawdę wspaniałe i powinny mieć swoje domki. Przychodnia do której przychodzą chore zwierzaki nie jest dla nich odpowiednim miejscem.

W celu zasięgnięcia większej ilości informacji na temat adopcji zwierzaków zapraszamy bezpośrednio do kontaktu z Przychodnią weterynaryjna VET CENTRUM -Świdnik ul. Racławicka 1/11, tel. (81) 751-37-00.

CZYNNE: pon.-pt. 8.00- 21.00, sobota 8.00-16.00, niedziela 18.00-20.00

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button