AKTUALNOŚCI

Wciąż nie ustalono tożsamości mężczyzny, który prawdopodobnie rzucił się pod pociąg

Lubelscy policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, który 15 kwietnia poniósł śmierć prawdopodobnie rzucając się pod pociąg. Przy zwłokach odnaleziono charakterystyczny pęk kluczy. Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę na temat tego zdarzenia lub posiada informacje co do tożsamości mężczyzny, proszony jest o pilny kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia tego roku około godziny 13.20 na wysokości ulicy Palmowej w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej rzucił się pod nadjeżdżający pociąg, w wyniku czego poniósł śmierć. W miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ciało mężczyzny w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Przy denacie odnaleziono charakterystyczny pęk kluczy.

Do tej pory nie ustalono tożsamości mężczyzny.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30-50 lat. Sylwetka krępa, tęga, włosy czarne, krótkie, wzrost około 170-175 cm. Ubrany był w czarną bawełnianą czapkę, ciemnogranatową pikowaną kurtkę z szarą podszewką, buty czarne sportowe bez oznaczeń producenta, T-shirt koloru czarnego z napisem New York City na jasnoniebieskim tle. Mężczyzna miał na sobie granatowe spodnie jeansowe przeszywane żółtą nicią. W kieszeni posiadał pęk dziewięciu kluczy na tzw. smyczy koloru czerwonego z szarym napisem „FOR SUZUKI”, przy kluczach otwieracz do butelek z napisem „Licher Bier”.

Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat zdarzenia lub zna tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt z 2. Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Walecznych 1 – telefon 47 811 45 72 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

źródło; KWP

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button