AKTUALNOŚCIKULINARIAKULTURA I ROZRYWKA

Przed nami XIII Festiwal Flaków!

Wielbicieli flaków zachęcać chyba nie trzeba. W Piaskach szykuje się prawdziwa uczta! Spokojnie, ci, którzy za tym specjałem nie przepadają, też powinni się dobrze bawić, bo atrakcji ma być sporo.

Już po raz XIII, 19 czerwca, odbędzie się Festiwal Flaków w Piaskach. Jak zwykle podczas imprezy nie zabraknie koncertów i pokazów. Impreza będzie ucztą dla smakoszy dawnej kuchni polskiej i muzyki folkowej, ale nie tylko. W programie Podsumowanie konkursów: Najlepsze Flaki Lubelszczyzny 2022 oraz Zapomniane Smaki Dawnej Kuchni o Puchar Burmistrza Piask.

W tym roku będzie można zobaczyć m.in. koncert zespołu Zakopower oraz Defis, a także pokaz kulinarny Jakuba Kuronia – miłośnika polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu.

Na scenie zaprezentują się również młodzi artyści z Miejskiego Centrum Kultury w Piaskach, a panie z Kół Gospodyń Wiejskich jak zwykle zachwycą kulinarnymi umiejętnościami.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Piaskach i potrwa do późnych godzin wieczornych. Do zobaczenia!

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button