AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Dożynki Parafialno- Gminne / Dni Mełgwi 2022

Centrum Kultury Gminy Mełgiew w dniach 27-28 sierpnia 2022 roku organizuje Dożynki Parafialno- Gminne oraz Dni Mełgwi 2022. Wydarzenia rozpoczną się w sobotę 27 sierpnia 2022 r. od dwóch prezentacji w kinie plenerowym. Niedziela zaś będzie dniem koncertowym. Wystąpią zespoły takie jak: Jazz Lok, Justyna Jary i Alegancka Kapela oraz Retrosekcja.

Dzięki różnorodności proponowanego repertuaru każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie rockowo, nieco jazzowo, soulowo i na ludową nutę, a także w klimacie disco.

Oprócz zespołów muzycznych na wydarzeniu zaprezentują się także grupy artystyczne z Gminy Mełgiew. Wystąpią tancerze z eMCDance Academy, Orkiestra Dęta Gminy Mełgiew oraz Zespół Śpiewaczy Podzamcze. 

Kolejna z atrakcji to występ doskonale znanego w Lublinie Improv Teatru „Poławiacze Pereł”. Mełgiewskie wydarzenia to również okazja do prezentacji potraw regionalnych Kół Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora. Zorganizowana zostanie również strefa zabaw dla dzieci. Najmłodsi będą mogli również spędzać czas pod okiem kreatywnych animatorów.

Jak co roku odbędą się również Konkursy: na Wieniec Dożynkowy oraz degustacje mełgiewskich kluchów.  Dodatkowe informacje można znaleźć na profilu CK Gminy Mełgiew: https://www.facebook.com/CKMelgiew oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1964596927263369/?ref=newsfeed

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button