SPORT

DZIŚ NA PIASECKIM KOŚCIELCU DUDI SHOW!!!

W X kolejce spotkań lubelskiej klasy okręgowej piłkarze Piaskovii na własnym stadionie zdeklasowali drużynę Orłów wygrywając aż 5:0! Katem ekipy z Kazimierza Dolnego został Adrian Duda. Popularny „Dudi” zameldował się na placu gry dopiero na ostatnie 25 minut. Nawet tak krótki czas pozwolił mu na skompletowanie hat-tricka. Mało tego. Golkipera przyjezdnych trzykrotnie pokonał w ciągu zaledwie kwadransa!!!
DUDA
Wynik już w 4 minucie celną główką „otworzył” Michał Czarnecki. Wynik na 2:0 w 25 minucie ładnym strzałem w długi róg bramki gości podwyższy Przemysław Ziętek. Zespół z Kazimierza Dolnego nie miał wiele do powiedzenia w tej części meczu. Ataki przyjezdnych były sporadyczne i niezbyt groźne.
logo Piaskovia
Strzałem w przysłowiową „dziesiątkę” okazała się decyzja trenera Sławomira Pasierbika z 65 minuty spotkania. W miejsce bardzo dobrze spisującego się dziś Czarneckiego na placu gry pojawił się Adrian Duda. Od razu piłka pod bramką po prostu sama szukała „Dudiego”. Praktycznie każda akcja ofensywna Piaskovii kończyła się właśnie jego strzałem. Duda w ciągu kwadransa zdobył aż trzy bramki, a sytuacji do powiększenia tego dorobku miał drugie tyle. Wyśmienitej sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystał również Robert Wójcik, który na kwadrans przed zakończeniem meczu zmienił Przemysława Ziętka.
PIASKOVIA PIASKI – ORŁY KAZIMIERZ DOLNY 5:0 (2:0)
Bramki: Adrian Duda 3 (70′, 78′, 85′), Michał Czarnecki (4′), Przemysław Ziętek (25′).
Piaskovia: Karol Kurzępa, Adam Szyndler, Krzysztof Olender, Michał Bloch, Adam Wargol, Michał Czarnecki (65′ Adrian Duda), Tomasz Szklarz (80′ Tomasz Wnuk), Damian Farotimi, Wojciech Gawryluk, Łukasz Strug (Mateusz Ziętek), Przemysła Ziętek (75′ Robert Wójcik).