AKTUALNOŚCI

Pomoc dla Martynki!

13-letnia mieszkanka gminy Trawniki potrzebuje wsparcia finansowego w walce o zdrowie. Bez kosztownej operacji i rehabilitacji dziecko nie będzie miało szansy rozwijać się prawidłowo.

fot. Pomagam.pl

„Martynka, którą miałam przyjemność niedawno poznać to wspaniała pełna energii nastolatka, ma 13 lat, urodziła się jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży z wadą wrodzoną lewej nogi. Z uwagi na skrócenie około 4 centymetrów i koślawość w kości piszczelowej dziewczynka potrzebuję kolejnej operacji. Rodzice nastolatki jak do tej pory radzili sobie dość dobrze psychicznie jak i finansowo, ale przyszedł taki moment, kiedy ta cudowna rodzina potrzebuje naszej pomocy.” – apeluje na portalu Pomagam.pl pani sołtys miejscowości Biskupice.

Koszt operacji, wizyt kontrolnych oraz wyjazdy do kliniki to około 50 000 tysięcy złotych, na których rodziców nastolatki nie stać. Dzięki operacji Martynka będzie mogła rozwijać się prawidłowo, jeździć na rowerze, czy pospacerować, rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. – czytamy w opisie zbiórki. Teraz liczy się każda złotówka. Zbiórkę można zasilić za pośrednictwem portalu Pomagam.pl.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button