AKTUALNOŚCISPORT
Wyniki XI kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
NIEDZIELA (05.02.2017 r.)
MECZ ZALEGŁY
MW SPORT I LIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
11.30 Creatio Biuro Rachunkowe – NEO.NET 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Daniel Rajtar (11′), 1:1 Przemysław Kozioł (15′), 2:1 Piotr Mazur (20′), 3:1 Mateusz Wawszczak (23′).
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Paweł Fijałkowski (c) (ż), Marcin Wroński, Piotr Mazur, Damian Korgol oraz Przemysław Kozioł, Mateusz Wawszczak (ż), Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Tomasz Sapuła, Radosław Mazur, Daniel Rajtar oraz Michał Jaworski (c), Paweł Kozak, Tomasz Belcarz, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
NEPTUN II LIGA – XI KOLEJKA
12.00 Hydrocentrum – RKS Ruch 0:0
W 24 minucie strzał Marka Gawdy (H) z przedlużonego rzutu karnego obronił Kamil Kuśmierz (R).
Na 56 sekund przed końcem meczu strzał Marka Niedźwiedzia (H) z przedlużonego rzutu karnego obronił Kamil Kuśmierz (R).
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź, Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Konrad Jóźwik, Łukasz Różycki oraz Kamil Domański, Michał Harasymow (c), Damian Ziętek, Dariusz Woliński. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.
RKS Ruch: Kamil Kuśmierz (c), Piotr Zieleniewski, Robert Zbiciak, Sebastian Klej, Krzysztof Szwed (k) (ż) oraz Grzegorz Królikowski.
12.30 Kos-Wit 1997 – Canarinios 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jakub Szponar (16′), 2:0 Mateusz Sawicki (18′).
Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Jakub Szponar, Artur Sadło, Mateusz Imgront, Mateusz Sawicki oraz Marcin Twarowski, Marcin Siewk, Jacek Kosierb.
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Karol Skibiński (ż), Szymon Kobiałka, Bartosz Pranagal (ż) oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Patryk Paluch, Mateusz Borowiec, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz. Kierownik drużyny: Kornel Bender.
13.00 LTS MW Sport – OSP Oleśniki 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (1′), 2:0 Adrian Duda (5′), 2:1 Kamil Kluch (17′), 3:1 Adrian Duda (18′).
LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Michał Skorek, Patryk Grzebuła oraz Piotr Pasternak, Arkadiusz Charytanowicz, Adrian Duda, Kamil Błaszczak, Sebastian Samborski, Patryk Mizura.
OSP Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak, oraz Wojciech Mrugała, Kamil Kluch, Paweł Kropornicki, Krzysztof Godula, Piotr Wójtowicz (cz). Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
pauza: Starostwo Powiatowe
TABELA
1. Kos-Wit 1997 9 20 (6-2-1) 36:18
2. LTS MW Sport 9 19 (6-1-2) 35:13
3. OSP Oleśniki 9 19 (6-1-2) 38:17
4. Hydrocentrum 10 19 (6-1-3) 25:25
5. Canarinios 9 7 (2-1-6) 15:32
6. RKS Ruch 9 5 (1-2-6) 8:33
7. Starostwo Powiatowe 9 3 (1-0-8) 13:32
MW SPORT I LIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
13.30 Klastmed – NEO.NET 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Maciej Dąbrowski (16′), 2:0 Maciej Dąbrowski (19′), 3:0 Rafał Muzyka (23′).
Klastmed: Marcin Wasak (k), Piotr Kędzierski, Krystian Kowalczyk (ż), Rafał Muzyka (ż), Maciej Dąbrowski oraz Jarosław Magryta (c), Dariusz Kowalik, Daniel Arciszewski.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Paweł Kozak, Łukasz Mróz, Daniel Rajtar, Radosław Mazur oraz Michał Jaworski (c), Arkadiusz Herbik (ż), Tomasz Belcarz, Tomasz Sapuła. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
14.00 Soft Bait Systems – Creatio Biuro Rachunkowe 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Andrzej Adamiak (8′), 2:0 Damian Jarosz (23′).
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Damian Jarosz (ż), Andrzej Adamiak oraz Dominik Jarosz, Kamil Baran (c), Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak, Daniel Leszczyński (ż). Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Mateusz Waszczak, Piotr Mazur, Damian Korgol, Przemysław Kozioł oraz Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek (c), Marcin Wroński.
pauza: LS
grupa spadkowa
14.30 Pokolenie J.P.II – Świdnik Wysokich Lotów 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Leszek Kalicki (10′), 0:2 Piotr Kulczyński (14′).
Pokolenie: Łukasz Karalus, Rafał Usidus, Łukasz Frąc (c), Michał Piskor, Marcin Kryszak oraz Weronika Fabian, Tobiasz Kaciuczyk, Marek Pastusiak, Michał Babiarz. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
Świdnik WL: Przemysław Szpura, Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Marcin Dmowski, Tomasz Filipiuk oraz Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński.
15.00 Kozaki w Kaloszach – ITS 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Robert Gruszecki (7′), 2:0 Marcin Galiński (14′), 3:0 Robert Gruszecki (15′), 3:1 Krystian Kędzierski (18′).
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c), Paweł Dominik (ż), Robert Gruszecki, Marcin Galiński oraz Przemysław Mącik, Łukasz Kozieł (k), Marcin Macuk, Kamil Bartyzel.
ITS: Marcin Cholewa, Krystian Kędzierski (ż), Paweł Warda, Arkadiusz Ścirka, Tomasz Ścirka oraz Kamil Łuka, Kamil Sarzyński, Mateusz Jarzębowski (c), Damian Wiński, Domenico Nigro, Adam Pawłowicz. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.
pauza: SAWA
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems 10 25 (8-1-1) 32:13
2. Klastmed 11 22 (7-1-3) 30:13
3. Creatio Biuro Rachunkowe11 18 (6-0-5) 20:22
4. LS 10 16 (5-1-4) 22:21
5. NEO.NET 11 15 (5-0-6) 36:26
grupa spadkowa
6. Kozaki w Kaloszach 10 16 (5-1-4) 19:25
7. SAWA 10 16 (5-1-4) 29:21
8. ITS 11 11 (3-2-6) 18:36
9. Pokolenie J.P.II 11 9 (3-0-8) 17:29
10. Świdnik Wysokich Lotów11 7 (2-1-8) 11:28
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
15.30 Metalowcy – Dywany Łuszczów 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Jakub Szczuka (7′), 1:1 Michał Kozak (9′), 1:2 Adam Słowik (23′).
Na 36 sekund przed zakończeniem meczu strzał Jakuba Bomby (D) z przedłużonego rzutu karnego obronił Marcin Błaszczak (M).
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Kasak (c), Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Maksymilian Kuś (ż, ż, cz), Jarosław Komarzeniec, Dariusz Komarzeniec, Maciej Wilk.
Dywany: Grzegorz Kwiatkowski, Jakub Bomba, Michał Kozak, Sebastian Witkowski (ż), Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Maciej Kędziora, Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz.
pauza: SMB Team
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – X KOLEJKA
16.00 SAWA – Neptun 1:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Robert Mirosław (5′), 0:2 Jacek Kochalski (6′), 0:3 Karol Wróbel (11′), 1:3 Salvatore Nigro (21 sekund przed końcem meczu).
SAWA: Wojciech Lesicki (k), Arkadiusz Kocot, Wojciech Łukasiewicz, Salvatore Nigro (c), Paweł Walczak oraz Grzegorz Maluga, Ryszard Szyjduk, Gianfranco Cinnante, Domenico Nigro.
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Robert Mirosław, Karol Wróbel, Jacek Kochalski oraz Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski, Dariusz Konopka, Piotr Sadowski.
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
16.30 M-Tech – Dwójka-Remondis 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Marcin Hanowski (12′), 1:1 Daniel Dudek (14′), 1:2 Marcin Dąbrowski (24′), 1:3 Paweł Koziołkiewicz (26 sekund przed końcem meczu).
M-Tech: Rafał Napora, Daniel Dudek, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba (ż), Mariusz Piłat oraz Paweł Walczak, Jarosław Siliwon (k) (c), Leszek Joniec, Mariusz Gumulski.
Dwójka: Tomasz Świć (ż), Sebastian Kuśmirek, Marcin Dąbrowski, Krystian Tuzimski, Łukasz Świdziński oraz Marcin Hanowski (k) (c), Robert Haczkur, Michał Lachowski, Łukasz Rzepecki (ż), Paweł Koziołkiewicz, Piotr Daszko.
17.00 Perła Progres Mełgiew – TKKF Świt 5:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Dawid Kurkiewicz (5′), 1:1 Jan Grzesiak (12′), 2:1 Michał Hajkowski (14′), 3:1 Michał Hajkowski (22′), 4:1 Grzegorz Cimek (23 sekundy przed końcem meczu), 5:1 Michał Hajkowski (w ostatniej sekundzie meczu).
Perła: Przemysław Hajkowski, Grzegorz Cimek, Michał Hajkowski, Łukasz Gołąb, Tomasz Korona oraz Sebastian Gołąb (k) (c), Dawid Kurkiewicz.
Świt: Dawi Grzeszczuk, Piotr Filutowski, Karol Kowalski, Jan Grzesiak, Jakub Bień (ż) oraz Artur Derkacz.Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
pauza: Antique
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – X KOLEJKA
17.30 Perła Progres Mełgiew – Antique Old Stars 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Rafał Dybała (6′), 2:0 Tomasz Korona (8′), 2:1 Krzysztof Chilimoniuk (10′).
W drugiej połowie meczu Tomasz Korona przestrzelil trzy przedłużone rzuty karne.
Perła Progres: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c) (ż, ż, cz), Sławomir Śliwa, Marcin Wojda, Tomasz Korona oraz Sebastian Gołąb (k) (ż, ż, cz), Grzegorz Bielecki, Artur Derkacz.
Antique Old: Piotr Zwierzański (ż), Jakub Solarski, Piotr Kochalski, Mariusz Gumulski, Krzysztof Chilimoniuk oraz Mirosław Sobiesiak (k) (c), Robert Haczkur, Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb.
18.00 Policja – Misztal Meble 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Artur Harasim (3′), 0:2 Paweł Rodak (15′), 0:3 Mariusz Wiśniewski (18′), 0:4 Mirosław Kalita (22′).
Policja: Ireneusz Sajecki, Adam Osek, Artur Szot, Piotr Guz (c), Dariusz Kowalik (k) oraz Jacek Gozdek, Ludwik Kawalec.
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Harasim, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita, Marcin Pastusiak, Artur Sadło, Arkadiusz Bzowski, Andrzej Drob, Robert Nowak, Mirosław Misztal. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
TABELA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew 10 25 (8-1-1) 41:15
2. Misztal Meble 10 21 (7-0-3) 36:18
3. Neptun 10 19 (6-1-3) 24:17
grupa o miejsca 4-6
4. Policja 10 12 (4-0-6) 15:30
5. Antique Old Stars 10 9 (3-0-7) 12:22
6. SAWA 10 3 (1-0-9) 9:35
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
18.30 Solidarność PZL – Pegimek 3:4 (2:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (1′), 1:1 Paweł Szyjduk (2′), 1:2 Mateusz Kozłowski (6′), 2:2 Tomasz Szklarz (9′), 2:3 Łukasz Różycki (16′), 3:3 Tomasz Szklarz (18′), 3:4 Daniel Wójcik (19′).
Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Jacek Kochalski (c), Paweł Szyjduk oraz Tomasz Szklarz, Michał Skoczylas, Jakub Solarski, Piotr Chlebuś (k), Krzysztof Olender.
Pegimek: Kamil Frant, Adrian Kalita, Łukasz Różycki (ż), Daniel Wójcik, Mateusz Kozłowski (c) (ż) oraz Konrad Maziarczyk, Sebastian Pietroń (ż). Kierownik drużyny: Robert Selwa.
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik 10 23 (7-2-1) 37:14
2. SMB Team 9 20 (6-2-1) 19:10
3. Metalowcy 10 19 (6-1-3) 23:16
4. Dywany Łuszczów 11 18 (5-3-3) 20:18
5. Pegimek 11 17 (5-2-4) 23:22
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew 10 14 (4-2-4) 22:16
7. Antique 10 12 (3-3-4) 21:25
8. M-Tech 11 9 (2-3-6) 16:31
9. Dwójka-Remondis 11 8 (2-2-7) 18:32
10. TKKF Świt 11 5 (1-2-8) 12:27
MECZ ZALEGŁY
MW SPORT I LIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
11.30 Creatio Biuro Rachunkowe – NEO.NET 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Daniel Rajtar (11′), 1:1 Przemysław Kozioł (15′), 2:1 Piotr Mazur (20′), 3:1 Mateusz Wawszczak (23′).
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Paweł Fijałkowski (c) (ż), Marcin Wroński, Piotr Mazur, Damian Korgol oraz Przemysław Kozioł, Mateusz Wawszczak (ż), Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Tomasz Sapuła, Radosław Mazur, Daniel Rajtar oraz Michał Jaworski (c), Paweł Kozak, Tomasz Belcarz, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
NEPTUN II LIGA – XI KOLEJKA
12.00 Hydrocentrum – RKS Ruch 0:0
W 24 minucie strzał Marka Gawdy (H) z przedlużonego rzutu karnego obronił Kamil Kuśmierz (R).
Na 56 sekund przed końcem meczu strzał Marka Niedźwiedzia (H) z przedlużonego rzutu karnego obronił Kamil Kuśmierz (R).
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź, Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Konrad Jóźwik, Łukasz Różycki oraz Kamil Domański, Michał Harasymow (c), Damian Ziętek, Dariusz Woliński. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.
RKS Ruch: Kamil Kuśmierz (c), Piotr Zieleniewski, Robert Zbiciak, Sebastian Klej, Krzysztof Szwed (k) (ż) oraz Grzegorz Królikowski.
12.30 Kos-Wit 1997 – Canarinios 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jakub Szponar (16′), 2:0 Mateusz Sawicki (18′).
Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Jakub Szponar, Artur Sadło, Mateusz Imgront, Mateusz Sawicki oraz Marcin Twarowski, Marcin Siewk, Jacek Kosierb.
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Karol Skibiński (ż), Szymon Kobiałka, Bartosz Pranagal (ż) oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Patryk Paluch, Mateusz Borowiec, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz. Kierownik drużyny: Kornel Bender.
13.00 LTS MW Sport – OSP Oleśniki 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (1′), 2:0 Adrian Duda (5′), 2:1 Kamil Kluch (17′), 3:1 Adrian Duda (18′).
LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Michał Skorek, Patryk Grzebuła oraz Piotr Pasternak, Arkadiusz Charytanowicz, Adrian Duda, Kamil Błaszczak, Sebastian Samborski, Patryk Mizura.
OSP Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak, oraz Wojciech Mrugała, Kamil Kluch, Paweł Kropornicki, Krzysztof Godula, Piotr Wójtowicz (cz). Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
pauza: Starostwo Powiatowe
TABELA
1. Kos-Wit 1997 9 20 (6-2-1) 36:18
2. LTS MW Sport 9 19 (6-1-2) 35:13
3. OSP Oleśniki 9 19 (6-1-2) 38:17
4. Hydrocentrum 10 19 (6-1-3) 25:25
5. Canarinios 9 7 (2-1-6) 15:32
6. RKS Ruch 9 5 (1-2-6) 8:33
7. Starostwo Powiatowe 9 3 (1-0-8) 13:32
MW SPORT I LIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
13.30 Klastmed – NEO.NET 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Maciej Dąbrowski (16′), 2:0 Maciej Dąbrowski (19′), 3:0 Rafał Muzyka (23′).
Klastmed: Marcin Wasak (k), Piotr Kędzierski, Krystian Kowalczyk (ż), Rafał Muzyka (ż), Maciej Dąbrowski oraz Jarosław Magryta (c), Dariusz Kowalik, Daniel Arciszewski.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Paweł Kozak, Łukasz Mróz, Daniel Rajtar, Radosław Mazur oraz Michał Jaworski (c), Arkadiusz Herbik (ż), Tomasz Belcarz, Tomasz Sapuła. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
14.00 Soft Bait Systems – Creatio Biuro Rachunkowe 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Andrzej Adamiak (8′), 2:0 Damian Jarosz (23′).
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Damian Jarosz (ż), Andrzej Adamiak oraz Dominik Jarosz, Kamil Baran (c), Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak, Daniel Leszczyński (ż). Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Mateusz Waszczak, Piotr Mazur, Damian Korgol, Przemysław Kozioł oraz Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek (c), Marcin Wroński.
pauza: LS
grupa spadkowa
14.30 Pokolenie J.P.II – Świdnik Wysokich Lotów 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Leszek Kalicki (10′), 0:2 Piotr Kulczyński (14′).
Pokolenie: Łukasz Karalus, Rafał Usidus, Łukasz Frąc (c), Michał Piskor, Marcin Kryszak oraz Weronika Fabian, Tobiasz Kaciuczyk, Marek Pastusiak, Michał Babiarz. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
Świdnik WL: Przemysław Szpura, Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Marcin Dmowski, Tomasz Filipiuk oraz Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński.
15.00 Kozaki w Kaloszach – ITS 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Robert Gruszecki (7′), 2:0 Marcin Galiński (14′), 3:0 Robert Gruszecki (15′), 3:1 Krystian Kędzierski (18′).
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c), Paweł Dominik (ż), Robert Gruszecki, Marcin Galiński oraz Przemysław Mącik, Łukasz Kozieł (k), Marcin Macuk, Kamil Bartyzel.
ITS: Marcin Cholewa, Krystian Kędzierski (ż), Paweł Warda, Arkadiusz Ścirka, Tomasz Ścirka oraz Kamil Łuka, Kamil Sarzyński, Mateusz Jarzębowski (c), Damian Wiński, Domenico Nigro, Adam Pawłowicz. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.
pauza: SAWA
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems 10 25 (8-1-1) 32:13
2. Klastmed 11 22 (7-1-3) 30:13
3. Creatio Biuro Rachunkowe11 18 (6-0-5) 20:22
4. LS 10 16 (5-1-4) 22:21
5. NEO.NET 11 15 (5-0-6) 36:26
grupa spadkowa
6. Kozaki w Kaloszach 10 16 (5-1-4) 19:25
7. SAWA 10 16 (5-1-4) 29:21
8. ITS 11 11 (3-2-6) 18:36
9. Pokolenie J.P.II 11 9 (3-0-8) 17:29
10. Świdnik Wysokich Lotów11 7 (2-1-8) 11:28
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
15.30 Metalowcy – Dywany Łuszczów 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Jakub Szczuka (7′), 1:1 Michał Kozak (9′), 1:2 Adam Słowik (23′).
Na 36 sekund przed zakończeniem meczu strzał Jakuba Bomby (D) z przedłużonego rzutu karnego obronił Marcin Błaszczak (M).
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Kasak (c), Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Maksymilian Kuś (ż, ż, cz), Jarosław Komarzeniec, Dariusz Komarzeniec, Maciej Wilk.
Dywany: Grzegorz Kwiatkowski, Jakub Bomba, Michał Kozak, Sebastian Witkowski (ż), Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Maciej Kędziora, Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz.
pauza: SMB Team
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – X KOLEJKA
16.00 SAWA – Neptun 1:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Robert Mirosław (5′), 0:2 Jacek Kochalski (6′), 0:3 Karol Wróbel (11′), 1:3 Salvatore Nigro (21 sekund przed końcem meczu).
SAWA: Wojciech Lesicki (k), Arkadiusz Kocot, Wojciech Łukasiewicz, Salvatore Nigro (c), Paweł Walczak oraz Grzegorz Maluga, Ryszard Szyjduk, Gianfranco Cinnante, Domenico Nigro.
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Robert Mirosław, Karol Wróbel, Jacek Kochalski oraz Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski, Dariusz Konopka, Piotr Sadowski.
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
16.30 M-Tech – Dwójka-Remondis 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Marcin Hanowski (12′), 1:1 Daniel Dudek (14′), 1:2 Marcin Dąbrowski (24′), 1:3 Paweł Koziołkiewicz (26 sekund przed końcem meczu).
M-Tech: Rafał Napora, Daniel Dudek, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba (ż), Mariusz Piłat oraz Paweł Walczak, Jarosław Siliwon (k) (c), Leszek Joniec, Mariusz Gumulski.
Dwójka: Tomasz Świć (ż), Sebastian Kuśmirek, Marcin Dąbrowski, Krystian Tuzimski, Łukasz Świdziński oraz Marcin Hanowski (k) (c), Robert Haczkur, Michał Lachowski, Łukasz Rzepecki (ż), Paweł Koziołkiewicz, Piotr Daszko.
17.00 Perła Progres Mełgiew – TKKF Świt 5:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Dawid Kurkiewicz (5′), 1:1 Jan Grzesiak (12′), 2:1 Michał Hajkowski (14′), 3:1 Michał Hajkowski (22′), 4:1 Grzegorz Cimek (23 sekundy przed końcem meczu), 5:1 Michał Hajkowski (w ostatniej sekundzie meczu).
Perła: Przemysław Hajkowski, Grzegorz Cimek, Michał Hajkowski, Łukasz Gołąb, Tomasz Korona oraz Sebastian Gołąb (k) (c), Dawid Kurkiewicz.
Świt: Dawi Grzeszczuk, Piotr Filutowski, Karol Kowalski, Jan Grzesiak, Jakub Bień (ż) oraz Artur Derkacz.Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
pauza: Antique
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – X KOLEJKA
17.30 Perła Progres Mełgiew – Antique Old Stars 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Rafał Dybała (6′), 2:0 Tomasz Korona (8′), 2:1 Krzysztof Chilimoniuk (10′).
W drugiej połowie meczu Tomasz Korona przestrzelil trzy przedłużone rzuty karne.
Perła Progres: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c) (ż, ż, cz), Sławomir Śliwa, Marcin Wojda, Tomasz Korona oraz Sebastian Gołąb (k) (ż, ż, cz), Grzegorz Bielecki, Artur Derkacz.
Antique Old: Piotr Zwierzański (ż), Jakub Solarski, Piotr Kochalski, Mariusz Gumulski, Krzysztof Chilimoniuk oraz Mirosław Sobiesiak (k) (c), Robert Haczkur, Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb.
18.00 Policja – Misztal Meble 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Artur Harasim (3′), 0:2 Paweł Rodak (15′), 0:3 Mariusz Wiśniewski (18′), 0:4 Mirosław Kalita (22′).
Policja: Ireneusz Sajecki, Adam Osek, Artur Szot, Piotr Guz (c), Dariusz Kowalik (k) oraz Jacek Gozdek, Ludwik Kawalec.
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Harasim, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita, Marcin Pastusiak, Artur Sadło, Arkadiusz Bzowski, Andrzej Drob, Robert Nowak, Mirosław Misztal. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
TABELA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew 10 25 (8-1-1) 41:15
2. Misztal Meble 10 21 (7-0-3) 36:18
3. Neptun 10 19 (6-1-3) 24:17
grupa o miejsca 4-6
4. Policja 10 12 (4-0-6) 15:30
5. Antique Old Stars 10 9 (3-0-7) 12:22
6. SAWA 10 3 (1-0-9) 9:35
ALL PROMOTE EXTRALIGA – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
18.30 Solidarność PZL – Pegimek 3:4 (2:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (1′), 1:1 Paweł Szyjduk (2′), 1:2 Mateusz Kozłowski (6′), 2:2 Tomasz Szklarz (9′), 2:3 Łukasz Różycki (16′), 3:3 Tomasz Szklarz (18′), 3:4 Daniel Wójcik (19′).
Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Jacek Kochalski (c), Paweł Szyjduk oraz Tomasz Szklarz, Michał Skoczylas, Jakub Solarski, Piotr Chlebuś (k), Krzysztof Olender.
Pegimek: Kamil Frant, Adrian Kalita, Łukasz Różycki (ż), Daniel Wójcik, Mateusz Kozłowski (c) (ż) oraz Konrad Maziarczyk, Sebastian Pietroń (ż). Kierownik drużyny: Robert Selwa.
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik 10 23 (7-2-1) 37:14
2. SMB Team 9 20 (6-2-1) 19:10
3. Metalowcy 10 19 (6-1-3) 23:16
4. Dywany Łuszczów 11 18 (5-3-3) 20:18
5. Pegimek 11 17 (5-2-4) 23:22
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew 10 14 (4-2-4) 22:16
7. Antique 10 12 (3-3-4) 21:25
8. M-Tech 11 9 (2-3-6) 16:31
9. Dwójka-Remondis 11 8 (2-2-7) 18:32
10. TKKF Świt 11 5 (1-2-8) 12:27