Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!!

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – IX KOLEJKA

niedziela 13 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Radzyń Podlaski

KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA

sobota 12 września godz. 17.00 PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice

niedziela 13 września godz. 14.00 Tajfun Ostrów Lubelski – LKS WIERZCHOWISKA

A KLASA GRUPA III – V KOLEJKA

sobota 12 września godz. 13.30 Tur Milejów – VICTORIA RYBCZEWICE

niedziela 13 września godz. 12.00 GLKS Michów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

niedziela 13 września godz. 16.00 Kadet Lisów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

B KLASA GRUPA II – III KOLEJKA

niedziela 13 września godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – Krzczonovia Krzczonów

niedziela 13 września godz. 16.00 Sprint Wierzchowiska – LKS BISKUPICE

niedziela 13 września godz. 16.00 Roztocze Batorz – LKS TRAWNIKI

niedziela 13 września godz. 16.00 Perła Rudnik – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

afisz III liga kobiet

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – III KOLEJKA

niedziela 13 września godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – Kinga Krasnystaw

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – III KOLEJKA

sobota 12 września godz. 11.00 Victoria Parczew – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – III KOLEJKA

sobota 12 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – LKS TRAWNIKI

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – VII KOLEJKA

poniedziałek 14 września godz. 17.00 OsiR Biłgoraj – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – III KOLEJKA

sobota 12 września godz. 10.00 Unia Wilkołaz – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – VI KOLEJKA

sobota 12 września godz. 12.00 AP TOP 54 Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – III KOLEJKA

sobota 12 września godz. 13.30 AP TOP 54 Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – III KOLEJKA

sobota 12 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – UKS Dys

sobota 12 września godz. 16.00 Vrotcovia Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY UL. JAŚMINOWEJ 4 W ŁĘCZNEJ

niedziela 13 września godz. 10.00 z udziałem: PIASKOVIA PIASKI, LKS WIERZCHOWISKA, Błękit Cyców, Jedynka Krasnystaw i Górnik Łęczna

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – II TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY UL. GRABSKIEGO (POGODNA) W LUBLINIE

sobota 12 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.

A KLASA CHEŁM – III KOLEJKA

niedziela 13 września godz. 16.00 Hutnik Ruda Huta – MKS SIEDLISKA

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! III LIGA – IX KOLEJKA niedziela 13 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Radzyń Podlaski KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA sobota 12 września...