Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – XI KOLEJKA

sobota 26 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Lewart Lubartów

KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA

sobota 26 września godz. 16.00 PIASKOVIA PIASKI – Wisła II Puławy

niedziela 27 września godz. 14.00 GKS Niemce – LKS WIERZCHOWISKA

A KLASA GRUPA III – VII KOLEJKA

sobota 26 września godz. 15.30 Ludwiniak Ludwin – VICTORIA RYBCZEWICE

niedziela 27 września godz. 15.00 LKS Skrobów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

niedziela 27 września godz. 15.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Mila Turka

B KLASA GRUPA II – V KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 11.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – LKS TRAWNIKI

niedziela 27 września godz. 11.00 Perła Rudnik – LKS BISKUPICE

LKS

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – V KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Iskra Krzemień

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 13.00 Hetman Zamość – AVIA ŚWIDNIK

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VI KOLEJKA

sobota 26 września godz. 11.00 Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – V KOLEJKA

sobota 26 września godz. 14.00 LKS TRAWNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

sobota 26 września godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Hetman Żółkiewka

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – IX KOLEJKA

sobota 26 września godz. 11.00 Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – IV KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 17.00 Iskra Krzemień – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – V KOLEJKA

sobota 26 września godz. 11.00 Sygnał Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlik Lubartów

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – IX KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IV KOLEJKA

sobota 26 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Widok Lublin

sobota 26 września godz. 12.00 Tajfun Ostrów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK

logo Avia

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE

sobota 26 września godz. 10.00 z udziałem: AVIA ŚWIDNIK, Sygnał Lublin, Sławin Lublin, KS Bronowice i BKS Lublin.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – III TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE

niedziela 27 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.

A KLASA CHEŁM – VI KOLEJKA

niedziela 27 września godz. 13.00 MKS SIEDLISKA – Start-Regent Pawłów

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – XI KOLEJKA sobota 26...