Na zbiorku w Mełgwi odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Świdniku. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce w zawodach zajął Piotr Warda (8,61 kg), na drugim stopniu podium uplasował się Sylwester Kozioł (5,33 kg), a na trzecim Marcin Szpetmański (4,82 kg).

DSC_1689

Kolejne lokaty zajęli: czwarte – Piotr Kochalski (3,99 kg), piąte – Andrzej Mogielniak (3,30 kg), szóste – Artur Michalak (3,19 kg), siódme – Zbigniew Magdziarz (3,17 kg). Sklasyfikowano 25 uczestników. Okazałą statuetkę za „największą rybę” otrzymał Sylwester Kozioł. Puchary, statuetki, dyplomy oraz upominki dla uczestników wręczali: Przewodniczący Rady Powiatu w Świdniku – Marcin Najda oraz Starosta Świdnicki – Dariusz Kołodziejczyk.

JacK

foto: Paweł Mazur.

Jacek KosierbSPORTDariusz Kołodziejczyk,Marcin Najda,wędkarstwo
Na zbiorku w Mełgwi odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Świdniku. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce w zawodach zajął Piotr Warda (8,61 kg), na drugim stopniu podium uplasował się Sylwester Kozioł (5,33 kg), a na trzecim Marcin Szpetmański (4,82 kg). Kolejne lokaty zajęli: czwarte...