LIDERA MAMY i GO NIE ODDAMY!!!

Zwycięstwo nad Perłą Borzechów, przy jednoczesnej porażce Stali z rezerwami Wisły Puławy, pozwoliły Piaskovii na objęcie prowadzenia w ligowej stawce. Po serii kilku wysokich wygranych, pozycja lidera podopiecznym trenera Sławomira Pasierbika jak najbardziej się należała. Mamy nadzieję, że tak długo wyczekiwany lider okręgówki pozostanie w Piaskach na dłużej, a najlepiej już do końca bieżącego sezonu!
piaskovia perła
Trzeba przyznać, że sobotni mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja naszej drużyny. Wynik już w 8 minucie otworzył Tomasz Szklarz, który po podaniu Łukasza Struga, sprytnym strzałem głową uprzedził bramkarza Perły. Minęły cztery minuty i było już 2:0. Drugą bramkę po rzucie wolnym wykonywanym przez Krzysztofa Olendra zdobył Adrian Duda. Wynik w 38 minucie podwyższył popularny „Dudi” oddając precyzyjny strzał po ładnej centrze od Adama Szyndlera. Minęły kolejne cztery minuty, a szczęśliwym strzelcem czwartej bramki został Przemysław Ziętek.
W przerwie meczu kibice dyskutowali między sobą ile jeszcze bramek zdobędzie tego dnia Piaskovia. Dywagacje okazały się daremne bowiem przez kolejne 45 minut na placu gry więcej było chaotycznej gry z obu stron niż składnych akcji. Więcej szczęścia w ostatnich minutach meczu mieli goście strzelając dwie bramki z problematycznych rzutów karnych. Kibice znający zasadę, że zwycięzców się nie sądzi po meczu nagrodzili futbolistów lidera tabeli zasłużonymi brawami.
Kolejny mecz Piaskovia rozegra już w najbliższą sobotę 31 października o godz. 14 na boisku beniaminka – Tajfuna w Ostrowie Lubelskim.
LKS PIASKOVIA PIASKI – GKS PERŁA BORZECHÓW 4:2 (4:0)
Bramki: Adrian Duda 2 (12′, 38′), Tomasz Szklarz (8′), Przemysław Ziętek (42′).
Piaskovia: Adam Pałka, Adam Wargol (80′ Łukasz Muda), Adam Szyndler, Krzysztof Olender, Michał Bloch, Michał Czarnecki (62′ Robert Wójcik), Tomasz Szklarz, Wojciech Gawryluk (65′ Marek Galiński), Łukasz Strug, Przemysław Ziętek (70′ Tomasz Wnuk), Adrian Duda.