Tenisiści stołowi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia, rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016, rozpoczęli w sobotę od pewnej wygranej. W swym pierwszym meczu piaseccy zawodnicy pokonali zespół UMKS Biłgoraj 8:2!

tenis

Najwięcej emocji, w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach, dostarczył ostatni pojedynek meczu, w którym Bartosz Kiciak uległ 2:3 Kacprowi Żyburze. W Piaskovii zadebiutowali: Barłomiej Szymanek z Lewartu Lubartów oraz znany kibicom Łukasz Jarocki (obaj na zdjęciu powyżej), który powrócił do naszego klubu z KST Energa-Manekin Toruń. Wspomniana dwójka dość niespodziewania przegrała grę podwójną z parą Małek-Żybura.

Kolejny mecz Piaskovia rozegra 8 listopada na wyjeździe z TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lubelski. Natomiast w Piaskach nasz zespół zagra dopiero 22 listopada o godz. 14.00 z KTS Bielsk Podlaski.

LKS PIASKOVIA PIASKI – UMKS BIŁGORAJ 8:2

Punkty dla Piaskovii: Mateusz Jurewicz 2,5; Łukasz Jarocki 2,0; Bartłomiej Szymanek 2,0; Bartosz Kiciak 1,5.

JacK

foto: www.piaskovia.pl

Jacek KosierbSPORTPiaskovia Piaski,tenis stołowy
Tenisiści stołowi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia, rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016, rozpoczęli w sobotę od pewnej wygranej. W swym pierwszym meczu piaseccy zawodnicy pokonali zespół UMKS Biłgoraj 8:2! Najwięcej emocji, w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach, dostarczył ostatni pojedynek meczu, w którym Bartosz Kiciak...