foto dla doryRusza cykl imprez organizowanych przez Zespół Szkół nr 1 w Świdniku, w których co miesiąc, w prestiżowych restauracjach i hotelach gotować będą znane osoby z regionu.

„Gotuj z Vipem i Norwidem” to impreza, która począwszy od listopada do maja przyszłego roku będzie realizowana i rejestrowana kamerą raz w miesiącu w różnych restauracjach i hotelach na terenie powiatu.

Pierwsza taka impreza odbędzie się już jutro o godz. 15.00 w restauracji „Pałacowa” w Wierzchowiskach. Pieczoną gęś, pod okiem szefa kuchnia restauracji, przyrządzi Dariusz Kołodziejczyk, starosta powiatu świdnickiego.

W przyszłym miesiącu gotować ma dyrektor Z.S. Nr 1 im. C.K. Norwida – Krzysztof Gałan. Ma przygotować sałatkę z krewetkami i awokado w „Dworze Choiny”.

  • Po pierwsze chcemy pokazać lekcje gotowania od innej, ciekawszej strony. Zależy nam także na nawiązaniu współpracy z przedsiębiorcami z branży gastronomicznej i hotelarskiej oraz promocji naszych klas o takich właśnie profilach. Nie ukrywam, że poprzez przedsięwzięcie mamy nadzieję przyczynić się do promocji naszego regionu. – mówi Renata Gierszon, rzecznik prasowy Zespołu Szkół nr 1 w Świdniku.

    Kulinarne talenty „vipów” będzie można obejrzeć w Telewizji Kablowej Świdnik i na stronie internetowej szkoły.

D.C.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/foto-dla-dory2-1024x934.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/foto-dla-dory2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJARenata Gierszon,Zespół Szkół Nr 1 w Świdniku
Rusza cykl imprez organizowanych przez Zespół Szkół nr 1 w Świdniku, w których co miesiąc, w prestiżowych restauracjach i hotelach gotować będą znane osoby z regionu. „Gotuj z Vipem i Norwidem” to impreza, która począwszy od listopada do maja przyszłego roku będzie realizowana i rejestrowana kamerą raz w miesiącu w...