68-95359Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Wczoraj w Świdniku na skrzyżowaniu ulic zderzyło się volvo z audi. Do szpitala trafili obaj kierowcy oraz pasażerka jednego z aut. Jak potwierdził alkomat zarówno 30 jak i 40-latek byli trzeźwi. Szczególnie w obecnym okresie wzmożonego ruchu na drodze apelujemy o ostrożność oraz przemyślane manewry. Pośpiech i zamyślenie mogą doprowadzić do tragedii.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym ul. Racławickiej z ul. Kusocińskiego w Świdniku doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń pojazd marki Volvo, kierowany przez 30-letniego mieszkańca Franciszkowa, jadąc ul. Kusocińskiego w kierunku ul. Armii Krajowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi. Do szpitala trafili kierowcy obu pojazdów oraz pasażerka jednego z aut. Jak potwierdziły badania wszyscy odnieśli obrażenia powyżej dni siedmiu. Jednakże ich stan nie wymagał hospitalizacji.

Policjanci ustalając okoliczności zdarzenia jednocześnie apelują o ostrożność oraz kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętajmy, ze na drodze mogą znajdować się inni jej użytkownicy, którzy nie zawsze stosują się do obowiązujących przepisów. Pośpiech i brak rozwagi, szczególnie w okresie wzmożonego ruchu na drodze, może mieć tragiczny w skutkach finał.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/68-95359-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/68-95359-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP Świdnik,wypadek drogowy,zderzenie na rondzie
Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Wczoraj w Świdniku na skrzyżowaniu ulic zderzyło się volvo z audi. Do szpitala trafili obaj kierowcy oraz pasażerka jednego z aut. Jak potwierdził alkomat zarówno 30 jak i 40-latek byli trzeźwi. Szczególnie w obecnym okresie wzmożonego ruchu na drodze apelujemy o ostrożność oraz...