7a6ac795a9bdee723279fcb6bb8d01bdZnamy już wyniki meczów II kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.

 

 

NIEDZIELA (20.11.2016 r.)

MW SPORT I LIGA

11.00 Klastmed – Kozaki w Kaloszach 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Paweł Domaniuk (7′), 1:1 Krystian Kowalczyk (8′), 1:2 Marcin Galiński (9′), 2:2 Maciej Dąbrowski (19′), 2:3 Marcin Galiński (16 sekund przed końcem meczu).

Klastmed: Marcin Wasak, Grzegorz Żuchnik (c), Krystian Kowalczyk, Piotr Kędzierski, Rafał Muzyka oraz Maciej Dąbrowski, Kamil Baraniuk, Dariusz Kowalik, Mateusz Rosół. Kierownik drużyny: Marcin Wasak.

Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Kamil Bartyzel, Paweł Domaniuk, Grzegorz Sołdaj (c), Marcin Galiński oraz Marcin Macuk, Adrian Majek. Kierownik drużyny: Łukasz Kozieł.

11.30 ITS – Soft Bait Systems 3:4 (2:4)

Bramki: 0:1 Andrzej Adamiak (4′), 1:1 Krystian Kędzierski (6′), 1:2 Bartłomiej Barwiak (7′), 2:2 Paweł Warda (8′), 2:3 Andrzej Adamiak (11′), 2:4 Bartłomiej Barwiak (12′), 3:4 Paweł Warda (46 sekund przed końcem meczu).

ITS: Krzysztof Matusiak (ż, cz), Mateusz Jarzębowski (c), Krystian Kędzierski (ż), Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Kamil Sarzyński, Paweł Warda (ż), Paweł Cybul, Domenico Nigro, Kamil Łuka (ż). Kierownik drużyny: Krystian Kędzierski. 

Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Damian Jarosz, Bartłomiej Barwiak, Andrzej Adamiak oraz Jarosław Nowak (ż), Kamil Sochalski (c), Dominik Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak. 

12.00 SAWA – NEO.NET 5:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Kamil Śliczniak (1′), 1:1 Giuseppe Nigro (8′), 1:2 Łukasz Mróz (13′), 2:2 Adam Szyndler (16′), 3:2 Piotr Bród (18′), 4:2 Michał Martyna (19′), 5:2 Tomasz Król (20′), 5:3 Michał Jaworski (9 sekund przed końcem meczu).

SAWA: Kamil Kądziołka, Piotr Bród, Adam Szyndler, Tomasz Król, Michał Martyna (ż) oraz Giuseppe Nigro (c), Bartłomiej Kagankiewicz, Salvatore Nigro. Kierownik drużyny: Kamil Kądziołka. 

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Robert Kwiatkowski, Tomasz Belcarz, Daniel Rajtar oraz Tomasz Sapuła, Kamil Śliczniak, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

12.30 Creatio Biuro Rachunkowe – Świdnik Wysokich Lotów 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Wojciech Stefański (7′).

Na 9 sekund przed końcem meczu strzał Wojciecha Stafańskiego (Ś) z przedłużonego rzutu karnego obronił Zbigniew Kawerski (C).

Creatio: Zbigniew Kawerski, Paweł Fijałkowski (ż), Piotr Mazur, Przemysław Kozioł, , Damian Korgol oraz Marcin Wroński, Mateusz Wawszczak, Tomasz Kulisz (c), Radosław Kiljanek. Kierownik drużyny: Zbigniew Kawerski.

Świdnik WL: Przemysław Szpura, Radosław Szczerba (c), Wojciech Stafański, Tomasz Filipiuk (ż), Grzegorz Wituch oraz Andrzej Usidus, Leszek Kalicki, Marcin Smoczyński, Piotr Kulczyński, Maciej Michałowski, Marcin Dmowski, Łukasz Reszka. Kierownik drużyny: Łukasz Reszka. 

13.00 LS – Pokolenie J.P.II 3:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Tobiasz Kaciuczyk (14′), 1:1 Michał Trawiński (15′), 2:1 Paweł Sawicki (20′), 2:2 Michał Babiarz (20′), 3:2 Michał Trawiński (21′).

LS: Tomasz Skowronek, Tomasz Chlebuś (c), Artur Harasim, Michał Trawiński, Mateusz Żminda oraz Paweł Chlebuś, Paweł Sawicki, Dawid Wójcik, Marcin Pastusiak (ż). Kierownik drużyny: Tomasz Skowronek. 

Pokolenie: Łukasz Karalus (c), Weronika Fabian, Rafał Usidus, Michał Babiarz, Marcin Kryszak oraz Rafał Bartoszuk, Karol Skibiński (ż), Daniel Pyda, Tobiasz Kaciuczyk, Cezary Świątkowski. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.

TABELA

1. LS                                    2  6  (2-0-0)    6:2

2. Soft Bait Systems              2  6  (2-0-0)    7:5

3. Kozaki w Kaloszach           2  4  (1-1-0)    4:3

4. Pokolenie J.P.II                 2  3  (1-0-1)    6:4

5. SAWA                              2  3  (1-0-1)    7:6

6. Creatio Biuro Rachunkowe  2  3  (1-0-1)    3:3

7. Świdnik Wysokich Lotów    2  3  (1-0-1)    2:4

8. ITS                                   2  1  (0-1-1)    4:5

9. NEO.NET                         2  0  (0-0-2)    5:8

10. Klastmed                         2  0  (0-0-2)    2:6

NEPTUN II LIGA

13.30 Starostwo Powiatowe – LTS MW Sport 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Piotr Pasternak (12′).

Starostwo: Karol Grodzki, Konrad Podstawka, Mateusz Leśniak (c), Adam Olejnik (ż, ż, cz), Michał Bujnik oraz Janusz Jędrych, Michał Sitkowski, Wojciech Świątek (ż), Mateusz Romak. Kierownik drużyny: Michał Bujnik.

LTS: Jakub Błaszczak, Hubert Rak, Robert Wójcik, Patryk Grzebuła, Patryk Mizura (ż) oraz Arkadiusz Charytanowicz, Piotr Pasternak, Michał Skorek, Sebastian Samborski. Kierownik drużyny: Hubert Rak.

14.00 Canarinios – Hydrocentrum 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Marek Gawda (11′), 1:1 Bartosz Pranagal (16′), 1:2 Łukasz Huszaluk (19′), 1:3 Marek Gawda (20′), 2:3 Patryk Paluch (22′).

Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mateusz Borowiec, Kornel Bender, Sebastian Januszek, Patryk Paluch oraz Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Bartosz Pranagal. Kierownik drużyny: Bartłomiej Mazur.

Hydrocentrum: Marek NIedźwiedź (c), Marek Gwda, Dariusz Woliński, Kamil Domański (ż), Łukasz Huszaluk oraz Konrad Jóźwik. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka. 

14.30 OSP Oleśniki – RKS Ruch 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Łukasz Janiak (3′), 2:0 Krzysztof Nastulak (7′), 3:0 Krzysztof Nastulak (15′), 4:0 Paweł Fidut (24′).

Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Łukasz Barański, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak oraz Paweł Fidut, Krzysztof Godula, Piotr Wójtowicz. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.

RKS Ruch: Kamil Kuśmierz, Paweł Ziemba (c), Sebastian Klej, Krzysztof Szwed (ż), Michał Przerada oraz Grzegorz Czukiewski, Tomasz Ziemba, Robert Zbiciak, Grzegorz Królikowski. Kierownik drużyny: Paweł Ziemba.

Pauza: Kos-Wit 1997

TABELA

1. Hydrocentrum                    2  6  (2-0-0)    5:3

2. LTS MW Sport                   2  4  (1-1-0)    3:2

3. OSP Oleśniki                    1  3  (1-0-0)    4:0

4. Kos-Wit 1997                    1  1  (0-1-0)    2:2

5. Canarinios                         2  1  (0-1-1)    3:4

6. RKS Ruch                         2  1  (0-1-1)    1:5

7. Starostwo Powiatowe         2  0  (0-0-1)    1:3

ALL PROMOTE EXTRALIGA

15.00 Metalowcy – Perła Progres Mełgiew 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Michał Gołąb (22′).

Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Gromada, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk (ż) oraz Paweł Kasak (c), Dariusz Komarzeniec, Jarosław Komarzeniec, Maksymilian Kuś, Marek Kołodziejczyk, Kamil Seroka. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak. 

Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Grzegorz Cimek, Rafał Dybała (c) (ż, ż, cz), Dawid Kurkiewicz oraz Kamil Mosak, Adam Gajowiak, Rafał Porębski, Mateusz Dybała, Kamil Dyzma. Kierownik drużyny: Artur Derkacz.

15.30 SMB Team – TKKF Świt 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Rafał Al-Swaiti (10′), 1:1 Piotr Filutowski (15′), 2:1 Kamil Ostrowski (23′).

SMB Team: Karol Porzak, Tomasz Rossa (c), Rafał Al-Swaiti, Tomasz Wnuk, Mateusz Kłyk oraz Łukasz Makarewicz, Maciej Ostrowski, Kamil Ostrowski. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 

Świt: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Grzegorz Mazur (c), Michał Ziemkiewicz, Jakub Grzesiak oraz Piotr Filutowski, Jakub Bień, Jan Grzesiak, Damian Wołodko. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski. 

16.00 Dwójka-Remondis – Pegimek 1:7 (0:2)

Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (3′), 0:2 Daniel Wójcik (7′), 0:3 Konrad Maziarczyk (17′), 0:4 Konrad Maziarczyk (19′), 0:5 Mateusz Kozłowski (20′), 0:6 Daniel Wójcik (24′), 1:6 Paweł Koziołkiewicz (41 sekund przed końcem meczu), 1:7 Daniel Wójcik (16 sekund przed końcem meczu).

Dwójka: Karol Falenta, Piotr Daszko, Robert Haczkur, Marcin Hanowski (c), Łukasz Świdziński oraz Łukasz Rzepecki, Łukasz Gąbka, Paweł Koziołkiewicz. Kierownik drużyny: Karol Falenta.

Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Łukasz Różycki, Adrian Kalita, Mateusz Kozłowski (c) oraz Konrad Maziarczyk, Daniel Wójcik, Jakub Czarnecki. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

16.30 Dywany Łuszczów – Solidarność PZL Świdnik 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (3′), 0:2 Paweł Szyjduk (11′), 0:3 Michał Skoczylas (21′), 0:4 Krzysztof Olender (23′).

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba (c), Maciej Kędziora (ż), Sebastian Witkowski, Mariusz Skorek. Kierownik drużyny: Jakub Bomba.

Solidarność: Paweł Socha, Jacek Kochalski (c), Tomasz Sekrecki, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Rafał Pyda, Krzysztof Olender, Michał Skoczylas. Kierownik drużyny: Rafał Pyda. 

17.00 Antique – M-Tech 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Krystian Joć (7′), 1:1 Paweł Walczak (15′), 2:1 Krystian Joć (20′), 3:1 Marcin Szyjduk (15 sekund przed końcem meczu).

Antigue: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Krystian Joć, Marcin Szyjduk (c) oraz Mirosław Sobiesiak, Krzysztof Chilimoniuk, Łukasz Skroban. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

M-Tech: Rafał Napora, Mariusz Gumulski, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba (ż), Daniel Dudek (c) oraz Marcin Denis (ż), Paweł Walczak, Jarosław Siliwon. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon. 

TABELA

1. Solidarność PZL Świdnik    2  6  (2-0-0)  10:2

2. Metalowcy                         2  6  (2-0-0)    5:2

3. SMB Team                        2  6  (2-0-0)    3:1

4. Pegimek                           2  3  (1-0-1)    9:7

5. Antigue                             2  3  (1-0-1)    5:5

6. TKKF Świt                        2  1  (0-1-1)    2:3

7. M-Tech                             2  1  (0-1-1)    2:4

8. Dywany Łuszczów             2  1  (0-1-1)    1:5

9. Dwójka-Remondis              2  1  (0-1-1)    2:8

10. Perła Progres Mełgiew      2  0  (0-0-2)    0:2

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

17.30 Misztal Meble – Neptun 5:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Karol Wróbel (6′), 1:1 Tomasz Rossa (9′), 2:1 Mariusz Wiśniewski (16′), 2:2 Arkadiusz Ciesielka (22′), 3:2 Paweł Rodak (23′), 4:2 Tomasz Rossa (20 sekund przed końcem meczu), 5:2 Mariusz Wiśniewski (sekundę przed końcem meczu).

W 17 minucie strzał Mirosława Kality (M) z rzutu karnego obronił Mirosław Ciesielka (N).

Misztal: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Harasim, Paweł Rodak, Mirosław Kalita (c) oraz Tomasz Rossa (ż), Andrzej Kalita, Arkadiusz Bzowski, Marcin Pastusiak, Andrzej Drob. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.

Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Jacek Kochalski, Robert Mirosław, Karol Wróbel, Arkadiusz Ciesielka oraz Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka. 

18.00 Policja – Perła Progres Mełgiew 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Rafał Dybała (12′), 0:2 Tomasz Korona (16′), 0:3 Tomasz Korona (23′).

Policja: Artur Szot, Jacek Gozdek, Radosław Woś, Dariusz Kowalik. Piotr Guz (c). Kierownik drużyny: Dariusz Kowalik.

Perła: Marcin Błaszczak, Adam Banach, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona, Marcin Wojda oraz Sebastian Gołąb, Artur Derkacz, Andrzej Spodar, Sławomir Śliwa. Kierownik drużyny: Artur Derkacz. 

18.30 SAWA – Antique Old Stars 1:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Jakub Solarski (2′), 0:2 Jakub Solarski (10′), 1:2 Tomasz Król (41 sekund przed końcem meczu).

SAWA: Wojciech Lesicki, Bartłomiej Kagankiewicz, Wojciech Łukasiewicz, Tomasz Król, Giuseppe Nigro (c) oraz Salvatore Nigro. Kierownik drużyny: Giuseppe Nigro.

Antique: Mirosław Sobiesiak (c), Robert Haczkur, Jakub Solarski, Krzysztof Chilimoniuk, Mariusz Gumulski oraz Jarosław Siliwon. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

TABELA

1. Misztal Meble                    2  6  (2-0-0)    9:5

2. Perła Progres Mełgiew        2  3  (1-0-1)    6:4

3. Antique Old Stars               1  3  (1-0-0)    2:1

4. SAWA                              2  3  (1-0-1)    3:3

5. Neptun                              1  0  (0-0-1)    2:5

6. Policja                               2  0  (0-0-2)    1:5

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/7a6ac795a9bdee723279fcb6bb8d01bd-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/7a6ac795a9bdee723279fcb6bb8d01bd-1-300x297.jpgredAKTUALNOŚCISPORTLubelski Zakład Linii Kolejowych,Ognisko TKKF Świt,Powiatowa Amatorska Liga Futsalu,Starostwo Powiatowe w Świdniku
Znamy już wyniki meczów II kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.     NIEDZIELA (20.11.2016 r.) MW SPORT I LIGA 11.00 Klastmed – Kozaki w Kaloszach 2:3 (1:2) Bramki: 0:1 Paweł Domaniuk (7'), 1:1 Krystian...