Policjanci z Komendy w Świdniku poszukują zaginionego Tomasza Cwetkow. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z zamojską policją tel. 81 749 42 10 lub 997/112 bądź z najbliższą jednostką policji.
Zaginiony: Tomasz CWETKOW ze Świdnika, lat 19

Rysopis: wzrost: 180-185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną kurtkę do pasa ze ściągaczem, granatowe jeansy i białe sportowe buty.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionego.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/hii.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/hii-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIpolicja,Tomasz Cwetkow,zaginięcie
Policjanci z Komendy w Świdniku poszukują zaginionego Tomasza Cwetkow. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z zamojską policją tel. 81 749...