Blisko trzy promile w wydychanym powietrzu miał kierowca pojazdu renault twingo, który wraz z dwójką równie nietrzeźwych znajomych podróżował ulicami Piask. Na podejrzany tor jazdy kierowcy zareagowało dwóch mieszkańców tej miejscowości, którzy uniemożliwili kierowcy kontynuowanie jazdy a na miejsce wezwali patrol policji.

Wczoraj po godz. 22 służby zaalarmował mężczyzna, który podejrzewając, że kierowca pojazdu renault może być nietrzeźwy – wraz z kolegą uniemożliwił mu dalszą jazdę. Wcześniej kierowca podejmował nieudolne manewry parkowania oraz jazdy.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, zastali 37-letniego mieszkańca Piask, który potwierdził, że kierował pojazdem. Wynik badania wskazał u niego blisko 3 promile alkoholu. Wraz z nim był nietrzeźwy znajomy, który wysiadając z pojazdu uderzył głową o ziemię rozcinając ją. Trzeci z kompanów nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest podejmowana interwencja, ponieważ upojony alkoholem spał na tylnym siedzeniu.

Teraz 37-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-132126-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-132126-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIPiaski,pijany kierowca
Blisko trzy promile w wydychanym powietrzu miał kierowca pojazdu renault twingo, który wraz z dwójką równie nietrzeźwych znajomych podróżował ulicami Piask. Na podejrzany tor jazdy kierowcy zareagowało dwóch mieszkańców tej miejscowości, którzy uniemożliwili kierowcy kontynuowanie jazdy a na miejsce wezwali patrol policji. Wczoraj po godz. 22 służby zaalarmował mężczyzna, który...