Drużyna orlików młodszych Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia w drugim etapie rundy jesiennej rywalizuje w gronie najlepszych ekip w okręgu lubelskim. „Giganci” z Piask walczą dzielnie, ale nie jest łatwo. Zebrane doświadczenia podopiecznym trenera Michała Szklarza na pewno zaprocentują już w niedalekiej przyszłości. Drugi turniej został rozegrany w minioną niedzielę na stadionie Tura w Milejowie.

Wyniki: Piaskovia – Stal Poniatowa 0:3 * Piaskovia – Puławiak Puławy 1:1 (Damian Ciesielski) * Piaskovia – Brazylijskie Szkółki Piłkarskie 1:2 (Ciesielski) * Piaskovia – Tur Milejów 0:0 * Piaskovia – UKS Football Academy II Lublin 2:3 (Marcel Mitruś 2).

Piaskovia: Kamil Rysak, Dawid Chojecki, Szymon Bargieł, Antoni Smolira, Jakub Kołodziejczyk, Jakub Sic, Adrian Wierciński, Stasio Chęciński, Bartek Jędrzejak, Hubert Kalita, Damian Ciesielski, Marcel Mitruś, Kamil Józefczuk, Michał Łastawiecki.

Trzeci turniej drugiego etapu rundy jesiennej odbędzie się w sobotę 20 października o godzinie 13 na boisku Orlik w Piaskach.

redAKTUALNOŚCISPORTPiaskovia Piaski,piłka nożna
Drużyna orlików młodszych Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia w drugim etapie rundy jesiennej rywalizuje w gronie najlepszych ekip w okręgu lubelskim. „Giganci” z Piask walczą dzielnie, ale nie jest łatwo. Zebrane doświadczenia podopiecznym trenera Michała Szklarza na pewno zaprocentują już w niedalekiej przyszłości. Drugi turniej został rozegrany w minioną niedzielę...