AKTUALNOŚCI

Okradł sklep jubilerski, wczoraj trafił do policyjnego aresztu

Niespełna tydzień czasu cieszył się wolnością 24-letni mężczyzna, który chciał ukraść paletę ze złotą biżuterią o wartości blisko 35 tysięcy złotych w jednym ze sklepów jubilerskich w Świdniku. Wczoraj został ustalony i zatrzymany przez świdnickich kryminalnych. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

policja    Do kradzieży doszło 22 czerwca tego roku około godz. 13.00. Do jednego ze sklepów jubilerskich w Świdniku wszedł mężczyzna i poprosił o pokazanie palety ze złotymi łańcuszkami. Następnie po obejrzeniu biżuterii, wyszedł ze sklepu nie dokonując zakupu. Po pewnym czasie wrócił tam ponownie i poprosił o pokazanie wcześniej oglądanej palety. Kiedy pracownica podała mu biżuterię, wyrwał paletę z jej rąk i rzucił się w stronę wyjścia do ucieczki. Biegnąc po schodach potknął się i przewrócił. Wtedy też zgubił swój łup. Wartość biżuterii, którą chciał ukraść, to kwota około 35 tysięcy złotych.
Wczoraj kryminalni ze Świdnika zatrzymali 24-latka, który trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świdniku. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button