AKTUALNOŚCI

NOWY WYDZIAŁ W STAROSTWIE POWIATOWYM W ŚWIDNIKU.

Nowy WydziałStarostwo Powiatowe w Świdniku utworzyło niedawno Biuro Promocji i Przedsiębiorczości. Pracownicy stawiają sobie ambitne cele, min. rozszerzenie komunikacji z mieszkańcami powiatu oraz przedsiębiorcami. 
– Chodzi o taki rodzaj informowania odbiorców, by mieli pewność, że wszystkie wydziały starostwa są po to, by im służyć i pomagać. Jeżeli na przykład urząd usprawnia pracę przez zmianę godzin otwarcia i likwidację godzin bez interesanta (co stało się 8 czerwca br. – przyp. red) , to naszą rolą jest powiedzieć o tym mieszkańcom. A jeśli są dostępne tereny inwestycyjne, to zrobimy wszystko żeby ktoś, kto chce u nas inwestować, dostał szybkie i czytelne dane. – tłumaczy Adam Sadło, pracownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości. Zauważalne jest to, że od kilku miesięcy Starostwo Powiatowe w Świdniku jest bardziej widoczne w Internecie. Stąd obecność powiatu na Twitterze, czy Instagramie. Dodatkowo otworzono Powiat Świdnik TV, z materiałami filmowymi.
– Do tego dochodzi nowa strona internetowa (obecnie w budowie – przyp. red.), która będzie nowoczesna, łatwa w użyciu i, co najważniejsze, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Realizujemy więc plan promocyjny krok po kroku. – mówi Sadło.
Red.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button