AKTUALNOŚCI

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W RYBCZEWICACH

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku chce dotrzeć do przedsiębiorców z regionu. Być może spotkania takie jak wczorajsze w Rybczewicach  zachęcą potencjalnych pracodawców do skorzystania z oferty urzędu.
praca rybczewiceWczoraj w Urzędzie Gminy Rybczewice odbyło się spotkanie przedstawicieli PUP w Świdniku z pracodawcami z terenu gminy. Przybyli m.in. przedstawiciele firm prywatnych, stowarzyszeń i Domu Pomocy społecznej.
–  To była naprawdę żywa dyskusja. Zgromadzeni byli zainteresowani możliwościami, jakie daje im Urząd Pracy, ale mieli też szereg pytań i wątpliwości. – relacjonuje Elżbieta Masicz, Wójt Gminy Rybczewice.
– Można powiedzieć, że to obopólna inicjatywa PUP i nasza, bo mamy świadomość, że skorzystać mogą zarówno poszukujący pracy, jak i pracodawcy z terenu naszej gminy. – dodaje pani wójt.
 
Szkolenia lub studia podyplomowe dla swoich pracowników, organizacja stażu czy doposażenie stanowiska pracy. Takie formy wsparcia dał pod rozwagę zebranym Marcin troć, Dyrektor świdnickiego PUP.
Spotkanie było również potraktowane jako wstęp i jednocześnie zaproszenie na Targi Pracy, które odbędą się już 16 września w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku.
D.C.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button