SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!!
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – IX KOLEJKA
niedziela 13 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Radzyń Podlaski
KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA
sobota 12 września godz. 17.00 PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice
niedziela 13 września godz. 14.00 Tajfun Ostrów Lubelski – LKS WIERZCHOWISKA
A KLASA GRUPA III – V KOLEJKA
sobota 12 września godz. 13.30 Tur Milejów – VICTORIA RYBCZEWICE
niedziela 13 września godz. 12.00 GLKS Michów – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 13 września godz. 16.00 Kadet Lisów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
B KLASA GRUPA II – III KOLEJKA
niedziela 13 września godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – Krzczonovia Krzczonów
niedziela 13 września godz. 16.00 Sprint Wierzchowiska – LKS BISKUPICE
niedziela 13 września godz. 16.00 Roztocze Batorz – LKS TRAWNIKI
niedziela 13 września godz. 16.00 Perła Rudnik – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
afisz III liga kobiet
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – III KOLEJKA
niedziela 13 września godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – Kinga Krasnystaw
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – III KOLEJKA
sobota 12 września godz. 11.00 Victoria Parczew – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – III KOLEJKA
sobota 12 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – LKS TRAWNIKI
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – VII KOLEJKA
poniedziałek 14 września godz. 17.00 OsiR Biłgoraj – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – III KOLEJKA
sobota 12 września godz. 10.00 Unia Wilkołaz – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – VI KOLEJKA
sobota 12 września godz. 12.00 AP TOP 54 Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – III KOLEJKA
sobota 12 września godz. 13.30 AP TOP 54 Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – III KOLEJKA
sobota 12 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – UKS Dys
sobota 12 września godz. 16.00 Vrotcovia Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. JAŚMINOWEJ 4 W ŁĘCZNEJ
niedziela 13 września godz. 10.00 z udziałem: PIASKOVIA PIASKI, LKS WIERZCHOWISKA, Błękit Cyców, Jedynka Krasnystaw i Górnik Łęczna
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – II TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. GRABSKIEGO (POGODNA) W LUBLINIE
sobota 12 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.
A KLASA CHEŁM – III KOLEJKA
niedziela 13 września godz. 16.00 Hutnik Ruda Huta – MKS SIEDLISKA
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama