SPORT

MKS SIEDLISKA NARESZCIE WYGRAŁ W LIDZE!!!

Pierwsza wygrana piłkarzy Młodzieżowego Klubu Sportowego z Siedlisk, w debiutanckim sezonie chełmskiej A klasy, stała się faktem! Początek wczorajszego meczu z Leszkopolem Bezek należał do gospodarzy, którzy od pierwszej minuty zaatakowali z wiarą w końcowy sukces. W 15 minucie najsprytniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Tomasz Olech, który z zimną krwią wpakował futbolówkę do siatki.
surma
W 20 minucie kibice po raz drugi podnieśli ręce w gości tryumfu. Z rzutu wolnego w okienko bramki gości uderzył Emil Grzesiak. Niestety uczynił to z rzutu wolnego pośredniego i sędzia gola nie uznał. Dalej do przerwy gra na boisku w Suchodołach wyrównała się. Rywale w 35 minucie zdołali doprowadzić do remisu. Druga połowa rozpoczęła się znów od ataków MKS. W 50 minucie Jacek Wójcik uciekł obrońcom prawym skrzydłem i dograł piłkę na piąty metr do Kamila Kuczmy (w niebieskiej koszulce na zdjęciu powyżej). Ten strzelił tuż obok interweniującego bramkarza i jak się potem okazało zdobył w ten sposób zwycięskiego gola! Końcówka drugiej połowy to głównie groźne ataki piłkarzy gości. Na szczęście defensywa i bramkarz Piotr Chruściel grali tego dnia bardzo pewnie. Wola walki i zaangażowanie całego zespołu pozwoliły ekipie z Siedlisk dowieźć korzystny wynik do końca spotkania.
Trzeba przyznać, że momentami gra naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze. Przełamanie napastników i pierwsza ligowa wygrana na pewno podbudują drużynę przed kolejnym spotkaniem ze Zrywem w Gorzkowie. Jak zapowiadają piłkarze z Siedlisk jadą tam po komplet punktów!
MKS SIEDLISKA – LESZKOPOL BEZEK 2:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Olech (15′), Kamil Kuczma (50′).
MKS Siedliska: Piotr Chruściel, Mateusz Cholewa, Marcin Cholewa, Adrian Olech, Kamil Kasprzak, Jacek Wójcik (80′ Mateusz Tkaczyk), Jarosław Tkaczyk, Paweł Pasternak (75′ Paweł Grzesiak), Emil Grzesiak (60′ Mariusz Wójcik), Tomasz Olech (70′ Sebastian Greczkowski), Kamil Kuczma.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button