SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – XI KOLEJKA
sobota 26 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Lewart Lubartów
KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA
sobota 26 września godz. 16.00 PIASKOVIA PIASKI – Wisła II Puławy
niedziela 27 września godz. 14.00 GKS Niemce – LKS WIERZCHOWISKA
A KLASA GRUPA III – VII KOLEJKA
sobota 26 września godz. 15.30 Ludwiniak Ludwin – VICTORIA RYBCZEWICE
niedziela 27 września godz. 15.00 LKS Skrobów – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 27 września godz. 15.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Mila Turka
B KLASA GRUPA II – V KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 11.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – LKS TRAWNIKI
niedziela 27 września godz. 11.00 Perła Rudnik – LKS BISKUPICE
LKS
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – V KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Iskra Krzemień
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 13.00 Hetman Zamość – AVIA ŚWIDNIK
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VI KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00 Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – V KOLEJKA
sobota 26 września godz. 14.00 LKS TRAWNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
sobota 26 września godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Hetman Żółkiewka
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – IX KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00 Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – IV KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 17.00 Iskra Krzemień – PIASKOVIA PIASKI
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – V KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00 Sygnał Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlik Lubartów
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IV KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Widok Lublin
sobota 26 września godz. 12.00 Tajfun Ostrów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK
logo Avia
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
sobota 26 września godz. 10.00 z udziałem: AVIA ŚWIDNIK, Sygnał Lublin, Sławin Lublin, KS Bronowice i BKS Lublin.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – III TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
niedziela 27 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.
A KLASA CHEŁM – VI KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 13.00 MKS SIEDLISKA – Start-Regent Pawłów
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Reklama