SPORT

B-KLASOWE DERBY NR 2 DLA LKS BISKUPICE!

Walka o puchary naszego portalu lsw24.pl, dla najlepszej drużyny i najlepszego strzelca w derbach powiatu na szczeblu futbolowej B klasy, rozgorzała na dobre. W meczu nr 2 rundy jesiennej, na stadionie w Trawnikach miejscowy LKS dość niespodziewanie uległ rywalom „zza miedzy”, ekipie LKS z Biskupic 1:3! Przypomnijmy, że w meczu nr 1, zaliczanym do naszego rankingu, lider tabeli Perła Progres Mełgiew zwyciężyła w Biskupicach 5:1.
skarb kibica B klasy logo
Niedzielny mecz w Trawnikach rozpoczął się od walki z obu stron. Z tej wymiany ciosów jako pierwsi skorzystali przyjezdni. Dawid Zawada wykorzystał doskonałe podanie z głębi pola za plecy obrońców i otworzył wynik spotkania. Na nic zdało się w tej sytuacji ofiarne wyjście wślizgiem Ireneusza Sajeckiego aż na linię pola karnego. Jeszcze przed przerwą gola wyrównującego dla podopiecznych trenera Waldemara Ocyska strzelił Grzegorz Bancerz. Stoper miejscowych wykorzystał nieporozumienie Łukasza Szulca z obrońcą. W 41 minucie wspomniany Bancerz, po tym jak ujrzał czerwoną kartkę za faul taktyczny przed własnym polem karnym, musiał przedwcześnie opuścić plac gry. Po przerwie zaatakowali, grający w przewadze, zawodnicy Biskupic. Dwie szybko zdobyte przez nich bramki „ustawiły” dalszą część spotkania. Do siatki, debiutującego tego dnia między słupkami trawniczan Sajeckiego, trafiali kolejno Mateusz Czarnota i Robert Haczkur. Szczególnie efektowny był ten trzeci gol. Piłka została wycofana przez Czarnotę na 17 metr, a nadbiegający popularny „Czarny” uderzył bez przyjęcia, prawą nogą, nie do obrony. Do ostatniego gwizdka sędziego na placu gry trwała walka z obu stron o zmianę wyniku. Ostatecznie zasłużoną wygraną 3:1 odnieśli zawodnicy trenera Arkadiusza Pawłowskiego.
LKS TRAWNIKI – LKS BISKUPICE 1:3 (1:1)
Bramki: Grzegorz Bancerz – Dawid Zawada, Mateusz Czarnota, Robert Haczkur.
LKS Trawniki: Ireneusz Sajecki, Konrad Kuśmierzak, Grzegorz Bancerz, Krzysztof Stasiak (88′ Tomasz Zieliński), Andrzej Bastrzyk (70′ Paweł Bors), Karol Czajka (46′ Marcin Kubicki), Krzysztof Basiński, Łukasz Strzelczyk, Szymon Bancerz, Radosław Młynarski, Kamil Maziarz.
LKS Biskupice: Łukasz Szulc, Adam Siudziak, Sławomir Zarzeczny, Kamil Stasicki, Damian Kowalski, Krzysztof Czułczyński, Robert Haczkur, Dawid Zawada, Grzegorz Krysa (Sebastian Zawada), Arkadiusz Andruszak, Mateusz Czarnota.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button