SPORT

KLASYFIKACJA „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” PO IV KOLEJKACH

Walka w klasyfikacji „All Promote Fighter Extraliga” nabiera rumieńców! W miniony weekend rozegrano dwie kolejki spotkań extraligi. Najwięcej punktów do klasyfikacji „zarobiła” ekipa Solidarności PZL. Dzięki sobotniej wygranej 1:0 nad SPM-Wspólnota Świdnicka oraz niedzielnym zwycięstwie 6:2 nad Pegimekiem „solidarni” dodali do swojego dotychczasowego dorobku aż 34 punkty! Spory „bonus” w postaci 15 punktów zdobył dla zespołu Tomasz Szklarz, który tego dnia aż cztery razy trafiał do siatki Pegimeku.
LOGO
Przypomnijmy, że organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej na sezon 2015/2016 pozyskali do współpracy firmę All Promote, która objęła swoim patronatem i sponsoringiem klasyfikację drużynową „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną jest komplet strojów sportowych!!!
Klasyfikacja po IV kolejce extraligi wygląda następująco:
1. Metalowcy 47 (14) pkt.
2. Solidarność-PZL 39 (9) pkt.
3. Speed Car 29 (7) pkt.
4. SPM-Wspólnota Świdnicka 24 (6) pkt.
5. Dwójka-Remondis 20 (6) pkt.
6. Komes 19 (6) pkt.
7. Wierzchowiska 13 (3) pkt.
8. Dywany Łuszczów 11 (1) pkt.
9. Pegimek 4 (1) pkt.
SMB Team 4 (1) pkt.
Regulamin klasyfikacji „All PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” dostępny jest na http://www.swidnickahalowka.futbolowo.pl
* * *
All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.
Logo ciemne tło ALL PROMOTE
All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button