AKTUALNOŚCI

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ

W niespełna godzinę od zgłoszenia piaseccy policjanci na cmentarzu w Oleśnikach odnaleźli zaginioną 41-letnią mieszkankę tej miejscowości.
Jak wynikało z zawiadomienia, kobieta wyszła ok. godz. 13.00 do miejscowego sklepu, gdzie rzeczywiście zrobiła zakupy i od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wyziębnięta i zagubiona ale cała i zdrowa trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wczoraj, tuż przed godz. 17.00 piaseccy policjanci zostali zaalarmowani przez zaniepokojonego męża, mieszkańca Oleśnik (gm. Trawniki), o tym, ze żona nie wróciła do domu.
Jak wynikało z zawiadomienia, kobieta w dniu dzisiejszym ok. godz. 13.00 wyszła do miejscowego sklepu, gdzie rzeczywiście zrobiła zakupy i do tej pory nie powróciła do domu.
Natychmiast o zaginięciu zostali poinformowani piaseccy i świdniccy policjanci. W niespełna godzinę po zgłoszeniu, dysponując zdjęciem i opisem, zaginiona 41-latka został rozpoznana przez piaseckich policjantów w przy cmentarnym budynku w Oleśnikach.
Kobieta była ogólnie wyziębnięta i zagubiona, podawała błędne dane, które ostatecznie potwierdził przybyły na miejsce jej mąż. Szczęśliwie odnaleziona 41-latka trafiła do szpitala.
Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button