AKTUALNOŚCI

JUŻ W SOBOTĘ ZAGRAJĄ DLA EWY!

12540737_767886680007964_2168767351858036777_nWielki mecz charytatywny odbędzie się w Zespole Szkół w Piaskach już w najbliższa sobotę. Samorządowcy zmierzą się w piłce halowej z dziennikarzami. Wszystko, by pomóc chorej Ewie Jabczyk.
16 stycznia w Zespole Szkół w Piaskach odbędzie się wielki mecz charytatywny dla podopiecznej Fundacji „Krok do Marzeń”.
– Zbieramy na operację obu rąk Ewy. Od urodzenia cierpi ona na wrodzoną sztywność stawów. Od dziecka przeszła wiele operacji, głównie na nogi, co pozwala jej teraz w miarę sprawnie poruszać się o własnych siłach. Przykurcze w rękach utrudniają wykonywanie codziennych czynności, nie pozwalają na pełen zakres ruchów. W tej chwili jest ona na ostatnim roku studiów o kierunku: filologia hiszpańska – wyjaśnia Kamil Misztal, prezes Fundacji „Krok do Marzeń”.
W turnieju weźmie udział 16 drużyn, w tym jedna drużyna amp futbolu (piłka nożna dla osób po amputacjach kończyn).
W programie przewidziano także zabawy dla dzieci, pokazy muzyczne i wiele innych niespodzianek.
O godz. 18.30 swój mecz rozpoczną samorządowcy kontra dziennikarze.
Będzie można zobaczyć jak w halówce poradzą sobie przedstawiciele Starostwa Powiatowego, UM Piaski, UG Rybczewice i Mełgiew, a także dziennikarze m.in. z Kuriera Lubelskiego, Dziennika Wschodniego, Przeglądu Świdnickiego czy Nowego Tygodnia.
Ponadto przed meczami finałowymi odbędzie się licytacja koszulek sportowych. Podczas turnieju do wygrania będzie także tablet i 2 voutchery do restauracji hotelu Campanile. Sponsorami, którzy ufundowali nagrody są: Starostwo Powiatowe w Świdniku i hotel Cmpanile.
Aby wygrać te nagrody wystarczyło wypełnić krótki kwestionariusz i wspomóc Ewę. Losowanie nagród odbędzie się zaraz po zakończeniu turnieju ok 20.00.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button