AKTUALNOŚCI

WYBORY MISS 40 PLUS!

thumbW Świdniku odbędą się wybory Miss 40 Plus! Casting wciąż trwa. Do piętnastego lutego zgłaszać mogą się panie po czterdziestym roku życia i w rozmiarze większym niż czterdziesty.
Wydarzenie organizuje nieformalna społeczność „Klub Różanych Dam i Lordów”. Gala Miss 40 Plus odbędzie się 13 marca o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.
-Zaznaczam, że chodzi tu o wiek, ale także rozmiar. Zgłaszają się już do nas nie tylko panie w wieku czterdziestu kilku lat. Wiele spośród nich ma ponad 60 lat. Na zgłoszenia do castingu czekamy do 15 lutego. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszym profilu facebook – informuje Małgorzata Mazurek, członkini „Klubu Różanych Dam i Lordów” i organizator Gali.
Jak wysłać zgłoszenie?
Należy pobrać formularz zgłoszeniowy z:
https://www.facebook.com/groups/1527113690862267/?fref=ts. „POZYTYWNE PRZEMIANY MK” w zakładce Pliki.
– Wypełnić formularz i odesłać na adres: rozanedamy@wp.pl
W tytule e-mail należy wpisać swoje imię i nazwisko, dołączyć dwa aktualne zdjęcia: twarzy i całej sylwetki.
Casting skierowany jest do kobiet w wieku 40 PLUS
(wiek i rozmiar). Wymagany jest wzrost minimum 160 cm.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 507 143 288, 512 488 131.
Klub działa od ok. dwóch lat, podczas których powstało wiele innych ciekawych inicjatyw. Jedną z nich jest akcja „Czas na zmiany z Różanymi Damami”.
– Organizujemy wydarzenia „Czas na zmiany” dla mieszkanek Lubelszczyzny. Często uczestniczymy też w „Pozytywnych Przemianach”, stworzonych przez naszą członkinię Marzenę Karpowicz. Metamofroza uczestniczek polega na stworzeniu nowego wizerunku, czyli: nowy strój, nowa fryzura, nowy makijaż. Proszę mi uwierzyć, że niektóre panie są po niej nie do poznania! – zapewnia Małgorzata Mazurek.
Każda z „Różanych Dam” ma jakieś zamiłowinie, jakaś umiejętność, którą podczas spotkań dzieli się z pozostałymi.
-Chodzi o to, żeby nie być samemu ze swoją pasją. Gdy przychodzą do nas kobiety i pokazują np. że pięknie śpiewają albo mają smykałkę do aranżacji wnętrz, to dziwią się często: „to to jest talent? Ja mam talent?” W naszym klubie każdy odnajduje swój talent i może go rozwijać.
Wszystko zaczęło się w Biskupicach od Barbary Wójcik, sołtys Biskupic i radnej Gminy Trawniki. To nasz Królowa Różana, a my jesteśmy Damami dworu. Na początku było nas trzy. W tej chwili społeczność liczy ok 30 osób, w tym są również panowie – mówi dalej pani Małgorzata.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button