AKTUALNOŚCI

ZUS ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA

zus
Kolejna szansa na poznanie Interaktywnego Płatnika Plus, czyli najnowszych rozwiązań w programie do rozliczania składek. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia.
– Lubelski ZUS przeszkolił już z nowego Płatnika ponad 1700 osób, głównie z większych zakładów pracy i biur rachunkowych. Zachęcamy kolejnych przedsiębiorców do zapoznania się z programem – mówi koordynator szkoleń Beata Krzywdzik. Okazją jest nowa tura spotkań informacyjnych o Interaktywnym Płatniku Plus. Odbędą się w: Tomaszowie Lubelskim (17 sierpnia), Biłgoraju (18 sierpnia), Hrubieszowie (19 sierpnia) oraz Lublinie i Zamościu (oba 23 sierpnia). Kolejne są zaplanowane na wrzesień w Lublinie (6 i 7września). Miejsce na szkoleniach w Lublinie można rezerwować pod numerem telefonu 81 535 77 88. Osoby, które chcą zapisać się na spotkania w pozostałych miastach, powinny dzwonić pod numer 84 688 14 46. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.
Interaktywny Płatnik Plus to rozwinięcie programu, który służy do rozliczania składek. Umożliwia przedsiębiorcy pobieranie danych zatrudnionych osób bezpośrednio z ZUS. Pozwala mu sprawdzić, czy poprawnie przygotował dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe, jeszcze przed ich wysyłką do instytucji. To oznacza mniejszą liczbę błędów w dokumentach i szybszą wymianę danych z ZUS.
ZUS

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button