AKTUALNOŚCI

DŁUŻSZE PONIEDZIAŁKI W ZUS-IE

Od września w każdy poniedziałek Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie czynny dłużej niż dotychczas. Sale obsługi będą otwarte dla klientów do godziny 18.00.

Nadal zaczynamy dzień o 8.00, więc w poniedziałki będziemy obsługiwać klientów o godzinę dłużej niż do tej pory. To ukłon w stronę osób, które pracują i mają ograniczone możliwości na wizytę w urzędach we wcześniejszych godzinach – mówi zastępca naczelnika Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w lubelskim ZUS Barbara Delekta. Zmiana dotyczy wszystkich oddziałów, inspektoratów i biur terenowych ZUS-u w Polsce.  – Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić klientom niezbędny komfort czasowy. Liczymy, że dzięki tej decyzji uda nam się obsłużyć więcej spraw naszych klientów – zaznacza prezes ZUS, prof. Gertruda Uścińska.

Od wtorku do piątku placówki ZUS będą czynne jak dotychczas – od 8.00 do 15.00. Poniedziałkowe wydłużenie czasu pracy nie dotyczy jedynie punktów informacyjnych ZUS. W województwie lubelskim są dwie takie placówki: w Świdniku i Międzyrzecu Podlaskim. Nadal będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button