AKTUALNOŚCI

Kto rozpoznaje złodzieja?

68-95840Policjanci świdnickiej komendy poszukują młodego mężczyzny, który ukradł perfumy. Do kradzieży doszło w zeszłym tygodniu w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca najpierw wziął z półki pudełko z perfumami, opróżnił jego zawartość, po czym szybko opuścił lokal. Puste pudełko zostawił na innym dziale. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z Policją. Informację można przekazać anonimowo tel. (81) 749 42 10.

W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku wpłynęło zawiadomienie o kradzieży perfum wartych blisko 230 złotych. 2 listopada ok. godz. 19.30 do jednego ze sklepów w galerii w Świdniku przyszedł młody mężczyzna. Młodzieniec chodząc po dziale perfumeria wziął pudełko z perfumami. Następnie rozpakował opakowanie, wyjął z niego flakonik z perfumami, a puste pudełko pozostawił na innych dziale. Po czym niezauważony wyszedł ze sklepu.
Kamery sklepu zarejestrowały całe zajście. Na nagraniu widać młodego mężczyznę ubranego w ciemne jeansy, sportową ciemną bluzę oraz adidasy. Na ręku trzyma przełożoną kurtkę w kratkę. Ktokolwiek rozpoznaje  mężczyznę na publikowanym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku bezpośrednio lub telefonicznie (81) 749 42 10.
KPP Świdnik
Zapisz

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama