AKTUALNOŚCI

Są pieniądze na rehabilitację Oskara!

Mamy dobrą informację dla tych, którzy zechcieli wesprzeć rehabilitację Oskara. Udało się zebrać potrzebne pieniądze. Dzięki nim chłopiec spełni swoje marzenie- by móc samodzielnie chodzić!
Oskar to dzielny młody człowiek, który na co dzień zmaga się z ciężką chorobą. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe pod postacią obustronnego niedowładu kurczowego i wzmożonym napięciem kończyn dolnych. Marzeniem Oskara jest móc samodzielnie chodzić.
Ostatnio Oskar przeszedł zabieg fibrotomii polegający na nacinaniu mięśni i skóry w miejscach, w których występują bolesne przykurcze. Po zabiegu Oskar poprawił umiejętność raczkowania, a nawet zaczął stawiać pierwsze kroki trzymając za ręce osoby trzecie. Efekt uzyskiwany jest ogromnym wysiłkiem dla Oskara, ale chęć chodzenia motywuje go tak bardzo, że ćwiczy chętnie, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.
Zapewnienie rocznej rehabilitacji to koszt 8 000 zł. Mama Oskara nie jest w stanie pokrywać wszystkich wydatków związanych z jego leczeniem, ponieważ samodzielnie wychowuje trójkę dzieci, a sam koszt ostatnio przebytej przez Oskara operacji to kwota, aż 7 000 zł. Dzięki Państwa wsparciu udało się zebrać pieniądze. Teraz trzymamy kciuki za Oskara i jego mamę!
Zapisz

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button