AKTUALNOŚCI

Karambol w okolicach Wierzchowisk

„UWAGA !Niedziela rano. Ulice Świdnika to lodowisko, a służby śpią. 7.50- jadę do Lublina i zero hamowania w naszym mieście.”- Taką informację przesłała nam Pani Magda, jedna z naszych czytelniczek. Od wczoraj na drogach naszego regionu jest bardzo ślisko. Policja apeluje o ostrożność zarówno pieszych, jak i kierowców.
Śliska nawierzchnia stała się przyczyną karambolu, do którego doszło dzisiaj rano na trasie S12, w okolicach  Wierzchowisk. Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, iż na skutek niezachowania należytej ostrożności jadąca pojazdem marki Volkswagen w kierunku Lublina mieszkanka powiatu chełmskiego straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w barierkę. Kontrolę nad autem utracił także kierowca jadący z tyłu, którego samochód również wpadł w barierkę. Najprawdopodobniej do zdarzenia przyczyniła się warstwa gołoledzi pokrywającej jezdnię. W zderzeniu wzięło udział aż 12 samochodów. W stojące na poboczu auta wjeżdżały kolejne, na szczęście nikomu nic się nie stało.
Meteorolodzy informują, że taka pogoda, czyli marznący deszcz będzie powodował gołoledź nie tylko dzisiaj. Policja apeluje o ostrożność na drodze oraz o pozostanie w domu, jeśli jest to możliwe, szczególnie starsze osoby i małe dzieci.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close