AKTUALNOŚCISPORT

Victoria Rybczewice wyżej od Avii Świdnik!

Rozpoczęły się zmagania w drugim etapie rundy wiosennej w kategorii orlików młodszych (rocznik 2007). Świetnie na turnieju Ligi Okręgowej (grupa II) rozegranym w miniony weekend spisała się drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria. Mali adepci futbolu z Rybczewic, prowadzeni przez trenera Mateusza Świetlickiego, na zawodach rozegranych Puławach zanotowali cztery zwycięstwa i tylko jedną porażkę. W końcowej klasyfikacji zajęli pierwsze miejsce wyprzedzając Avię Świdnik czy gospodarzy z Wisły!
Drużyna Victorii kolejno zanotowała następujące rezultaty: z Dublerem Opole Lubelskie 2:1 (bramki: Ryszard Podolak 2), z  Wisłą Puławy 1:0 (Damian Kasperek), z Avią Świdnik 0:5, z Tęczą Kraśnik 3:0 (Podolak 2, Kasperek) i z Tęczą I Bełżyce 1:0 (Kasperek).
Jechaliśmy do Puław z myślą o zajęciu miejsca w pierwszej czwórce. W składzie zabrakło nam tego dnia trzech podstawowych zawodników. Jak się okazało pomimo tego osłabienia nasza drużyna rozegrała najlepsze zawody od początku jej założenia. Cieszymy się ze zwycięstwa w klasyfikacji tego turnieju. Teraz będziemy chcieli to powtórzyć na własnym boisku w sobotę 13 maja o godz. 9 w Rybczewicach. Po tym wspaniałym turnieju nasze oczekiwania co do tego sezonu znacznie się zwiększyły – przyznał trener Victorii, Mateusz Świetlicki.
Victoria: Kamil Augustyński, Jakub Augustyński, Kacper Ciechanowicz, Kacper Wójcik, Izabela Wójcik, Hubert Iwańczuk, Damian Kasperek, Ryszard Podolak, Bartłomiej Krysa i Antoni Chłopek.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button