AKTUALNOŚCISPORT

Piaskovia gościła orlików młodszych

Trzeci turniej pierwszego etapu rozgrywek Lubelskiej Ligi Orlików Młodszych (rocznik 2008 i młodsi) w grupie III został rozegrany w minioną sobotę w Piaskach. Gospodarzem zmagań na boisku Orlik przy tamtejszym Zespole Szkół był Ludowy Klub Sportowy Piaskovia. Podobnie jak na pierwszym turnieju tej grupy w Bychawie i na drugim rozegranym w Świdniku, także i tym razem zdecydowanie najlepsi byli mali futboliści z Victorii Rybczewice.
Wyniki Piaskovii (trener Patryk Mazurek): z Victorią Rybczewice 0:2 * z MUKS Jabłonna 1:1 (Hubert Kalita) * z Granitem Bychawa 0:3 * z Avią Świdnik 1:3 (Michał Łastawiecki) * z Wysoczanką Wysokie 0:1.
Wyniki Victorii (trener Mateusz Świetlicki): z Wysoczanką 2:1 (Ryszard Podolak 2) * z Avią 1:0 (Podolak) * z Granitem 2:0 (Podolak, Hubert Iwańczuk), z Piaskovią 2:0 (Podolak, Iwańczuk) * z  MUKS 3:0 (Jakub Augustyński, Podolak, Iwańczuk).
W tabeli końcowej po pierwszym etapie rundy jesiennej pierwsze miejsce zajęła Victoria Rybczewice – 41 punktów (13 zwycięstw, 2 remisy), bilans bramek 31:6. Drużyna Piaskovii Piaski uplasowała się na pozycji szóstej mając 6 punktów (1 zwycięstwo, 3 remisy i 11 porażek) oraz bilans bramek 11:38.
Na zdjęciu drużyna Piaskovii Piaski. Górny rząd od lewej: Patryk Mazurek (trener), Antoni Smolira, Bartosz Jędrzejak, Mikołaj Burdzanowski, Kamil Rysak. Dolny rząd od lewej: Michał Ścibak, Marcel Mitruś, Adrian Wierciński, Dawid Chojecki, Damian Ciesielski, Hubert Kalita, Michał Łastawiecki, Hubert Skubik.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button