AKTUALNOŚCISPORT

Sobotni CrossFit na Lotnisku!

Już w najbliższą sobotę na terenie Portu Lotniczego w Świdniku odbędzie się niezwykłe sportowe wydarzenie – Lublin Airport Games 2017.
Rozgrywki w formule crossfit w kategoriach mężczyzn i kobiet o puchar wicestarosty świdnickiego Waldemara Białowąsa odbędą się 30 września. Start o godzinie 10:00. w zawodach udział weźmie 61 zawodników, w tym 19 kobiet i 42 mężczyzn z województw: mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.
– To pierwsza edycja tego niezwykłego wydarzenia. Będzie na co popatrzeć, dlatego warto zarezerwować sobotę  – zaprasza organizator Waldemar Białowąs – Podczas zawodów pojawią się ciekawe konkurencje charakterystyczne dla dyscypliny CrossFit: gimnastyka, podnoszenie ciężarów, lekkoatletyka, widowiskowe konkurencje spoza kanonu CrossFit: przerzucanie opon, przeciąganie samochodów.
Impreza będzie miała profesjonalną muzyczną oprawę, na lotnisku znajdą się ciekawe stoiska patronackie i atrakcje dla całych rodzin.
Organizatorami są CrossFit Z16 i Shiroikai Judo Club. Imprezę honorowym patronatem objął Krzysztof Żuk – Prezydenta Lublina.
– Po 2,5 roku prowadzenia boxa CrossFit Z16 przyszedł czas na kolejne poważne wyzwanie! To pierwsza impreza CrossFit na terenie województwa lubelskiego o takiej skali – mówi Michał Zajko –  właściciel CrossFit Z16, fizjoterapeuta, trener, dietetyk – będzie nam bardzo miło, jeśli będziecie w tym dniu z nami i przyjdziecie zobaczyć co przez ten czas udało nam się wypracować – zaprasza organizator.

(dp)

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button