Vir Dorohucza odrabia straty

Po pięciu meczach bez wygranej piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Vir z Dorohuczy w końcu zaczęli odrabiać starty z początku rundy jesiennej B klasy. Zawodnicy trenera Stanisława Świdra po wysokiej porażce w derbach gminy Trawniki z LKS Biskupice wzięli się ostro do roboty. Ostatnio wygrali dwa spotkania. Na własnym boisku pokonali KS Bronowice 5:3 (2:2).
Bramki: Damian Korneluk 3 (29′, 46′, 51′), Rafał Waryszak (45’+1′), Kamil Korneluk (86′).
Vir: Bartłomiej Szałachwij, Adrian Podlipny, Piotr Wojtal, Cezary Gierczyński, Rafał Waryszak, Damian Korneluk (88′ Marek Matysiak), Radosław Sawicki (79′ Łukasz Daniel), Arkadiusz Krasowski, Marcin Kozłowski, Wojciech Czerniak (60′ Kamil Korneluk), Jakub Bartocha.
Rozpoczęło się fatalnie dla dorohuczan, którzy stracili gole w 1 i 22 minucie meczu. Na szczęście Vir jeszcze przed zejściem na przerwę doprowadził do wyrównania. Na listę strzelców wpisali się: Damian Korneluk i Rafał Waryszak. Po zmianie stron za przysłowiowym ciosem poszedł ten pierwszy. W ciągu pięciu minut jeszcze dwa razy zmusił do kapitulacji golkipera Bronowic. W 71 minucie przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową. Jednak ostatnie słowo należało do Kamila Korneluka, który w 86 minucie ustalił wynik rywalizacji.
W ramach dziewiątej kolejki Vir w najbliższą niedzielę 22 października o godz. 14 zmierzy się na wyjeździe z Krzczonovią Krzczonów.