AKTUALNOŚCISPORT

Biegający Świdnik z sukcesem!

Wczoraj odbył się 1. Półmaraton Lubelski, czyli święto łączące sportowców pasjonatów, profesjonalnych zawodników oraz amatorów biegania. Wystartowano na świeżo położonej bieżni Stadionu Lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego w Lublinie. 1. Półmaraton Lubelski był biegiem na dystansie 21, 0975 km.
W zawodach nie zabrakło „Biegającego Świdnika”. Drużyna zdobyła zaszczytne II miejsce. Barwy stowarzyszenia biegowego reprezentował m.in. Jakub Osina, Członek Zarządu Powiatu Świdnickiego, który bieganie trenuje od ponad 10 lat.
-Zameldowałem się na mecie dokładnie w 1:25, co dało mi 34 miejsce Open. Miałem też zaszczyt być w zwycięskiej drużynie wystawionej przez Biegający Świdnik. Świetne zawody i duża satysfakcja na zakończenie. Gratulacje dla wszystkich, którzy pobiegli. Dla mnie wczorajsze zawody były ostatnim szybkim bieganiem w tym sezonie. Raczej pozytywnie oceniam swój start, chociaż nie pobiegłem na maksimum swoich możliwości. – mówi Jakub Osina, który wydarzenie opisał na swoim blogu:  http://bieganie.jakubosina.pl/1-polmaraton-lubelski/
Ze swojego wczorajszego wyniku jest także zadowolona Anna Jasińska, Członek Zarządu Stowarzyszenia „Biegający Świdnik”.
– To dla mnie duże zaskoczenie i sukces, bo pobiłam swój rekord – wyznaje pani Anna.
W składzie Biegającego Świdnika walczyli:
ANNA JASIŃSKA (01:47:55)
ANNA PSUJA (01:47:24)
ŁUKASZ AUGUSTYNIAK (01:33:16)
JAKUB OSINA (01:25:00)
ARTUR JENDRYCH (01:22:24)
MICHAŁ BOROWIEC (01:22:23)

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close