AKTUALNOŚCISPORT

Hajkowski, Mazur i Lesicki fighterami V kolejki ligi futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy rozgrywek wybierają FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo jest voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT. Za V kolejkę extraligi tytuł ten przypadł MICHAŁOWI HAJKOWSKIEMU (Perła Progres Mełgiew), który w końcówce meczu z liderującym Pegimekiem w ciągu zaledwie czterech minut „wyciągnął” swój zespół ze stanu 0:2 na 3:2!
W I lidze nagrodą jest statuetka fundowana przez firmę HYDROCENTRUM. W V serii spotkań tytuł fightera kolejki przypadł w udziale GRZEGORZOWI MAZUROWI. Kapitan TKKF Świt w 24 minucie zaległego meczu z OSP Oleśniki strzelił „złotą” bramkę, dzięki której jego zespół pokonał rywali 1:0 i odniósł pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie.
W lidze oldbojów w V kolejce doceniony został WOJCIECH LESICKI. Dzięki jego szczęśliwym i jednocześnie fenomenalnym interwencjom Sawa po zaciętym spotkaniu zwyciężyła ekipę Solidarności PZL 2:1! Tu nagrodą jest statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button